Arnis Kaktiņš intervijā LTV raidījumam Rīta Panorāma uzsver: laimīgāki jūtas cilvēki, kas kopj ģimenes tradīcijas

Publicēts: 12.05.2015 10:00

12.maijā LTV Rīta Panorāmā SKDS direktors Arnis Katiņš, komentējot Amigo laimes indeksa rezultātus, uzsvēra ģimenes tradīciju būtisko ietekmi uz cilvēku laimes sajūtu. Cilvēki, kas savā ģimenē piekopj sirsnīgas attiecības un kam kopīgas tradīcijas, ir laimīgāki nekā tie, kam to nav. 

A.Kaktiņš mudināja cilvēkus padomāt, ka lietas, kas palīdz mums un mūsu tuviniekiem justies laimīgākiem, ir ļoti vienkārši īstenojamas. Tā ir atzinības paušana, atbalsta sniegšana, otra cilvēka iepriecināšana ar labu vārdu, žestu, uzklausīšana un samīļošana.

Skaties un uzzini vairāk www.lsm.lv 

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »