Stāsti par tētiem - piedalies Tēva dienai veltītajā konkursā! Balvā mobilie tālruņi un apmaksāts telefonrēķins visai ģimenei!

Publicēts: 24.08.2015 11:00

Kāds ir tavs tētis un ko tev patīk ar viņu kopā darīt? Ko Tev ir iemācījis bērns un kāpēc Tev patīk būt tētim? Piedalies "Amigo iniciatīvas Laimīgām ģimenēm" stāstu konkursā "Stāsti par tētiem". Galvenā balva mobilie tālruņi VISAI ĢIMENEI – divi Huawei P8 Lite un divi Huawei Y360, turklāt Amigo pieslēgumu bezmaksas saziņai uz vienu gadu! 

Ko tētis Tev ir iemācījis un ko no viņa zināšanām Tu vēlētos nodot savam bērnam? Varbūt jums ir kādas savas mīļās tradīcijas, kurās vari dalīties un varētu ieteikt citiem tēviem un bērniem? Ja pats esi tētis, tad izstāsti – ko tev ir iemācījis bērns? Kāpēc tev patīk būt tētim? Piedalies Tēva dienai veltītajā stāstu konkursā, kura mērķis ir apkopot sirsnīgus stāstus par tētiem un mīļas tradīcijas, lai iedvesmotu citus tēvus un bērnus savu tradīciju ieviešanai. Iesūtītie stāsti tiks publicēti Amigo iniciatīvas Laimīgām ģimenēm mājvietā Laimigamgimenem.lv.

 

LAI PIEDALĪTOS:

1. Iesūti savu stāstu par tēti vai kopīgās tradīcijas aprakstu līdz šī gada 13.septembrim. Aprakstam vēlams būt ne īsākam par trīs četriem teikumiem, kā arī vēlams pievienot stāstu raksturojošu foto;

2. Stāstu sūti uz inga@laimigamgimenem.lv ar norādi Konkursam;

3. Norādi savu vārdu, uzvārdu, kā arī tālruņa numuru;

 

PAR BALVĀM:

Galvenā balva ir ievērības cienīga!

Četri mobilie tālruņi, no kuriem divi Huawei P8 Lite ar Amigo pieslēgumu Lielais uz gadu bez maksas un divi Huawei Y360 ar Amigo pieslēgumu Lielais uz gadu bez maksas. 

Amigo Tēva dienaAmigo pakalpojums Lielais - iekļautas neierobežeotas sarunas un īsziņas uz lielākajiem tīkliem Latvijā, kā arī zvani uz ārzemām par 13 centiem/min. 
 

Tēva dienas konkurssHuawei P8lite ar savu astoņkodolu procesoru, lieliskajām 13MP un 8MP kamerām, vienkāršo, bet estētiski baudāmo dizainu sniedz flagmaņu cienīgas funkcijas. Turklāt tā divu SIM karšu atbalsts, telefonu padarīs noderīgu kā darbam, tā ikdienai un ceļošanai. 
 

Tēva dienas konkurss HuaweiHuawei Y3 ir mazs un vienkāršs, taču tas netraucē tam sniegt visas funkcijas, ko vien varētu vēlēties no viedtālruņa. Ne četrkodolu procesors, ne 5MP un 2MP kameras neliks vilties, un Huawei īpaši izstrādātais vienkāršais režīms būs kā radīts, lai apgūtu telefonu, ja tas ir Tavs pirmais viedtālrunis. 

 

 

Uzvarētāju noteiks sakaru operatora Amigo un Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm komandas.

 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »