Ir noskaidrots Amigo konkursa "Stāsti par tētiem" uzvarētājs, kas balvā saņem mobilos tālruņus un apmaksātas sarunas visai ģimenei!

Publicēts: 17.09.2015 16:00

"Amigo iniciatīvas Laimīgām ģimenēm" konkursā "Stāsti par tētiem" saņēmām 30 brīnišķīgus un aizkustinošus stāstus par mīlošiem, spēcīgiem, drošsirdīgiem un lieliskiem tēviem. Viņi saviem bērniem ir iemācījuši būt patstāvīgiem, atbildīgiem, iemācījuši novērtēt cilvēkus sev blakus un parādījuši, ka ģimene ir vissvarīgākā. Latvijā ir daudz brīnišķīgu tēvu, kuri saviem bērniem ir  paraugi, paldies ikvienam dalībniekam par lieliskajiem stāstiem!

 

Laimīgais konkursa "Stāsti par tētiem" uzvarētājs, kurš balvā saņem mobilos tālruņus VISAI ĢIMENEI – divus Huawei P8 Lite un divus Huawei Y360, un 100% atlaidi Amigo pieslēguma "Lielais +" mēneša  maksai uz vienu gadu - ir INTA ŠVAŽA. Lasi Intas aizkustinošos stāstu "Piespiest savu ausi pie viņa vaiga un klausīties, kā viņa balss skan tā savādāk" par tēvu, kurš licis pamatus Intas patstāvīgajai dzīvei, kura azotē viņa vienmēr jutusies drošībā. 

Par balvas saņemšu sazināsimies privāti.

Par godu Tēva dienai norisinājās "Amigo iniciatīvas Laimīgām ģimenēm" konkurss "Stāsti par tētiem", kurā lūdzām iesūtīt stāstus par tētiem vai kopīgām tradīcijām. Visus brīnišķīgos stāstu vari lasīt sadaļā "Ģimeņu stāsti"

 

Foto avots: Intas Švažas ģimenes arhīva

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »