Vai pazīsti jauku ģimeni?

Publicēts: 11.02.2016 11:25

Atraktīva laika pavadīšana kopā, aizraujošas ģimenes tradīcijas, smieklu un mīļuma pilna ikdiena – vai pazīsti ģimeni, kura var būt iedvesmas avots citām? Varbūt Tavā ģimenē ir lieliskas tradīcijas un brīnišķīgi mirkļi, par kuriem vēlies pastāstīt?

 

Aicinām ieteikt jaukas un sirsnīgas ģimenes, kurām kopīga laika pavadīšana ir ikdiena nevis pienākums un, neskatoties uz aizņemtību, ģimene ir prioritāte. Mēs, Laimigamgimenem.lv, labprāt dosimies pie šādām ģimenēm ciemos, lai uzklausītu pieredzes stāstus par ģimeniskām izklaidēm, spēlēm, kopīgajām tradīcijām - lai mēs visi kopā varam lepoties ar stiprām un laimīgām ģimenēm Latvijā.

 

Mums apkārt ir daudz brīnišķīgu ģimeņu. Piesaki mums kādu no tām arī Tu, rakstot uz inga@laimigamgimenem.lv vai zvanot 26615437!  

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Foto avots: Shutterstock.com

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »