Izveido savas ģimenes īpašo svētku un tradīciju kalendāru

Publicēts: 25.02.2016 09:20

Dzimšanas dienas, dzimtas salidojums, teātra apmeklējums, dārza svētki, pankūku rīti, vasaras ceļojumi – šos un citus ģimenes pasākumus ērti vari ierakstīt jaunajā Laimigamgimenem.lv –izveidotajā kalendārā. Kalendāru iespējams izdrukāt, lai pieliktu to visai ģimenei redzamā vietā, vai lietot kalendāra elektronisko versiju kopā ar saviem tuvākajiem !

 

“Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm” ir izveidojusi kalendāru, kuru ikviens var papildināt, atzīmējot mīļo cilvēku dzimšanas dienas, ieplānot izbraucienus ar ģimeni un pievienot Amigo ieteiktās svinamdienas. Kalendārs izveidots ar mērķi veicināt biežāku laika pavadīšanu ģimenes lokā un jaunu ģimenisku tradīciju ieviešanu.

“Mūsu ģimenē šis “Amigo” kalendārs ir kļuvis par iknedēļas pasākumu plānošanas rīku, ko katru nedēļu aizpildām un izdrukājam, lai pieliktu pie ledusskapja. Atzīmēju tajā ne vien svētku dienas un lielus pasākumus, bet arī iknedēļas darbus,” kalendāra lietošanas pieredzē dalās “Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

 

Kalendārā ir iespējams pievienot daudz un dažādus notikumus, piemēram, ģimenes svētku dienas, ieplānotos teātra apmeklējumus, braucienus pie vecvecākiem, ikdienas darba tikšanās, ceļojuma datumus, gaidāmos koncertus, kopīgu vakariņošanu ārpus mājām vai citus īpašos uzdevumus un notikumus. Šis Laimigamgimenem.lv kalendārs var kļūt arī par dienas plānošanas palīgu mazākajiem ģimenes locekļiem – lai atcerētos iknedēļas pulciņus un ārpusskolas aktivitātes.

 

Autorizējoties ar E-pastu vai Draugiem.lv pasi, pie sava kalendāra vari atgriezties jebkurā brīdī un turpināt to papildināt ar īpašiem notikumiem, vai labot jau esošos ierakstus.

 

Spied šeit un izveidot savu īpašo ģimenes kalendāru arī Tu!

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »