Atzīmējot Starptautisko laimes dienu, Amigo aicina apskaut Latviju

Publicēts: 19.03.2016 09:05

Gatavojoties Starptautiskajai laimes dienai, kuru visā pasaulē svin 20.martā, jau šo sestdien, 19.martā, no plkst. 12.00 līdz 19.00 t/p Alfa norisināsies laimes tematikai veltīta akcija. Tās laikā klātesošie varēs iepazīties ar padziļinātā laimes un ģimenes attiecību pētījumā Amigo laimes indekss gūtajām atziņām, uzzināt, kādi faktori ietekmē katra cilvēka personīgo un ģimenes kopējo laimi, iedvesmoties mazām, bet svarīgām lietām, kas ikdienu dara priecīgāku, kā arī simboliski uzdāvināt Latvijai savu apskāvienu.

Pēdējā gada laikā cilvēki Latvijā ir vairojuši savu laimes sajūtu – to apliecina, gan Amigo laimes indekss, gan tikko publiskotais ANO Pasaules laimes ziņojums (World Happiness Report), kurā Latvija iekļuvusi reitinga 68.vietā, gada laikā pakāpjoties par 21 vietu. Bet ko mēs varam darīt, lai Latvija kļūtu vēl laimīgāka un spētu savu laimi saglabāt arī ilgtermiņā? Kopīgas aktivitātes un tradīcijas ir tās, kas stiprina ģimenes saites, padara attiecības ciešākas un cilvēkus – laimīgākus. Laimīgie cilvēki biežāk darbojas kopā. Tāpēc aicinām visus Latvijas iedzīvotājus pievienoties simboliskam Latvijas apskāvienam, kas kļūs par skaistu dāvanu mūsu valsts 100.dzimšanas dienā, ” aicina Amigo valdes priekšsēdētājs Artūrs Freimanis.

Akcijas ietvaros t/p Alfa ikvienam dalībniekam būs iespēja īpašā stendā nomērīt savu, savas ģimenes vai draugu kompānijas kopējo apskāviena garumu, lai pievienotu to apskāvienu ķēdei. Visi dalībnieki tiks iemūžināti fotogrāfijā, un savu apskāvienu varēs piereģistrēt laimigamģimenem.lv izveidotajā interaktīvajā apskāvienu kartē.

Lai iedvesmotu cilvēkus aizdomāties par laimes vairošanu arī ikdienā, tirdzniecības parka apmeklētāji tiks aicināti izteikt savu personisko apņemšanos un pievienot to kopējā apņemšanās kartē. Apņemšanos katrs varēs izdomāt pats savu, vai izvēlēties kādu no piedāvātajām. Ir lietas, kuras laimīgie dara citādāk! Ja vēlies būt starp viņiem - pamēģini biežāk:

 • Bučoties

 • Zvanīt saviem mīļajiem

 • Pavadīt laiku ar ģimeni

 • Palīdzēt citiem

 • Nestrīdēties

 • Agrāk celties

 • Mīlēt

 • Katru dienu iemācīties ko jaunu

 • Gatavot vakariņas kopā ar mīļajiem

 • Neiet gulēt dusmīgam

 • Samīļoties

Foto avots: Shutterstock.com

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »