Dalies savā viedoklī - kādas ir Tavas attiecības ar vecākiem?

Publicēts: 17.05.2016 10:45

Pateicoties mūsu vecākiem, esam šai pasaulē un mums ir dota iespēja veidot pašiem savas ģimenes, liekot lietā mīlestību un zināšanas, ko esam iemācījušies vecāku ģimenē. Lai gan pieaugot attiecības dažkārt pasliktinās un kļūstam atsvešinātāki, tomēr ikvienu situāciju ir iespējams vērst par labu – iedibinot kopīgas tradīcijas, biežāk tiekoties vai sazvanoties, lai pārrunātu ikdienas gaitas.

 

Lai noskaidrotu, kādas ir bērnu un vecāku attiecības Latvijā un kas ietekmē to kvalitāti, "Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm" sadarbībā ar portālu www.mammamuntetiem.lv izveidojusi aptauju. Aicinām cilvēkus vecumā no 25 līdz 50 gadiem veltīt pāris minūtes tās aizpildīšanai, daloties savā viedoklī par ikdienas attiecībām ar saviem vecākiem un to kopšanu. Aptauja ir anonīma.

 

Aptauju meklē ŠEIT.

Foto avots: Shutterstock.com

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »