43% darbinieku saskaras ar grūtībām saskaņot ģimenes un darba dzīvi

Publicēts: 18.05.2016 10:00

13.maijā norisinājās Labklājības ministrijas preses konference “Darba un ģimenes dzīves līdzsvars Latvijas darba tirgū” un seminārs „Uzņēmēju labā prakse Latvijā: ģimenei draudzīgu principu ieviešana darba vidē un attiecībās”, kurā "Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm" vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa iepazīstināja ar iniciatīvu "Darbā bērni". 

"Iniciatīva "Darbā bērni" aizsākās pirms gada, kad jau bija uzsākts darbs pie "Amigo iniciatīvas Laimīgām ģimenēm", un šīs iniciatīvas pamatdoma ir meklēt un aktualizēt tos komponentus, kas nodrošina laimīgu ģimeni. Un neizbēgami nonācām arī pie darba, kas mūsu dzīvē aizņem tik lielu daļu laika, un tieši tāpēc spēj ievērojami ietekmēt ģimenes kopējo laimes sajūtu," stāsta Inga Akmentiņa-Smildziņa. 
 
Viens no šī pasākuma mērķiem ir veicināt Latvijas darba devēju diskusiju par ģimenei draudzīgu principu ieviešanu darba vidē un attiecībās.

"Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm" vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa informē: "Lai veicinātu ģimenei draudzīgas darba kultūras attīstību Latvijā, kā arī palīdzētu uzņēmumiem sekmēt savu darbinieku lojalitāti, jau otro gadu tiek īstenota iniciatīva “Darbā bērni”, kurā aicināts iesaistīties ikviens Latvijas uzņēmums, liels vai mazs, iedvesmoties no vienkāršām idejām, ko mēs apkopojam, kas palīdzēs radīt ģimenei draudzīgu vidi uzņēmumā, kā arī 1.jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā rīkojot dienu “Darbā bērni”."

 

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »