Dzintars Čīča: Mans lielākais dzinējspēks ir ģimene

Publicēts: 21.06.2016 14:20

 

Jelgavā Amigo Dzintara dziesmu koncerta finālā tika noskaidrota Latvijas iedzīvotāju gada iemīļotākā dziesma un tās izpildītājs. Šogad par uzvarētāju kļuva 23 gadus vecais Dzintars Čīča ar dziesmu Likteņlīnijas. Tas ir stāsts par to, kā liktenis pasargāja Dzintaru no palikšanas Anglijā un to, cik stipri viņš uzticas saviem mērķiem un Dieva gribai. 

 

“Ļoti nozīmīga vieta manā dzīvē ir arī manai ģimenei. Tas ir mans galvenais dzinējspēks. Viņi mani vienmēr ir atbalstījuši un turpina to darīt. Tāpat ik dienas man blakus ir sieva Sanita, kas sniedz man atbalstu pat visgrūtākajos brīžos. Esmu daudz un cītīgi strādājis, lai šodien svinētu uzvaru, taču bez manas ģimenes man tas nebūtu izdevies. Arī šovasar plānoju daudz laika pavadīt mēģinājumos, lai jau rudenī priecētu manus atbalstītājus ar jaunu un interesantu programmu, taču katru brīvo dienu, kad tāda parādīsies, plānoju pavadīt kopā ar savu jauko sievu. Parasti pavadām laiku dažādi – kopā baudām maltīti, braucam pie jūras, vai skatāmies televīziju. Nav svarīgi, kā pavadīt laiku, galvenais ir kopā būšanas prieks,” stāsta Amigo Dzintara dziesmu aptaujas 2016. gada uzvarētājs Dzintars Čīča. 

 

Skatītāji ilgi nevarēja izšķirties par otro un trešo iecienītāko dziesmu. Gandrīz visu balsošanas laiku tās šķira viena līdz vai trīs balsis, līdz balsojuma noslēgumā ar tikai 65 balsu pārsvaru otro vietu ieguva Santa Zapacka ar dziesmu Aiznes vējam, trešajā vietā atstājot grupu Galaktika ar Oranžā kora meitenēm un dziesmu Kopā tik un tā.

Aptaujas uzvarētājs tika noteikts telefonbalsojumā – turklāt katrs balsotājs par savu dziesmu varēja nodot tikai vienu balsi. Tādēļ aptaujas uzvarētājs var būt pārliecināts, ka viņa dziesmai ir vislielākais atbalstītāju pulks. Šai gadā par dziesmām nobalsoja vairāk nekā 15 000 skatītāju un klausītāju. 

 

Aptaujas finālā dziesmas sarindojās šādā secībā – 

Dzintars Čīča – Likteņlīnijas - 4181 balss
Santa Zapacka – Aiznes vējam, 2346 balsis;
Galaktika un Oranžā kora meitenes – Kopā tik un tā, 2281 balss;
Baltie lāči – Jezups, 2040 balsu;
Sestā jūdze – Pieci soļi, nedēļa vai mūžs, 1521 balss;
Rikardions – «Odiņš» 1085 balsis;
Brīvdiena – Meitene no Gulbenes, 725 balsis;
Aigariņš – Es tevi gribu, 490 balsis;
«Lauku muzikanti» (klātienē izpildīja dziedātājs Kaspars Markševics) – Nemodini mani, 345 balsis.

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »