Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Atlasē tiks noskaidroti divi konkursa uzvarētāji – Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāji.


Jau informējām, ka, žūrijas komandā apvienojot Latvijā pazīstamo radio dīdžeju Tomu Grēviņu un pieredzes bagātos, kā arī jauniešu vidū populāros youtuberus Laurlāci un Joret, top Latvijā līdz šim nebijis projekts – YouTube kanāls, kas paredzēts 7 līdz 12 gadu vecai auditorijai un pie kura izstrādes, plānojot raidījumu saturu, strādās paši bērni – kanāla vadītāji. 


Nenoliedzami, bērni un jaunieši sociālajos tīklos, tostarp YouTube, pavada daudz laika. Taču, lai gan YouTube piedāvā daudz un dažādus kanālus, pietrūkst tieši bērniem piemērota – kvalitatīva un interesanta – satura latviešu valodā. Tāpēc, apvienojot vērtīgo un izklaidējošo, radīts Latvijā pirmais YouTube kanāls bērniem, kura saturs rosinās bērnus domāt, izzināt pasauli sev apkārt un izmēģināt dažādus eksperimentus, lai brīvo laiku pavadītu jēgpilni. 


Youtuberis ir daudzu bērnu un jauniešu sapņu profesija – tā liecina ne tikai nesen veiktie pētījumi, bet arī ievērojamais pieteikumu skaits uz YouTube kanāla bērniem vadītāja amatu, kas pārsniedzis divus simtus. 


Ar 25 finālistiem aicinām iepazīties Amigo Juniori YouTube kanālā.

 

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »

Meklē jaunos talantus, kas vadīs Latvijā pirmo YouTube kanālu bērniem

YouTube – sociālais tīkls, kam ir nozīmīga loma daudzu bērnu ikdienā un kur viņi meklē ne tikai izklaidi, bet arī ko izzinošu. Lai sniegtu viņiem kvalitatīvu, vērtīgu un interesējošu saturu latviešu valodā, Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm rada Latvijā pirmo YouTube kanālu bērniem Amigo Juniori, un kopā ar radio dīdžeju Tomu Grēviņu un youtuberi Laurlāci – meklē divus drosmīgus, zinātkārus 10 līdz 12 gadus vecus juniorus, kas vēlētos kļūt par šī kanāla vadītājiem. Lasīt tālāk »

VIDEO: izveidota mācību programma "Kā būt par vecāku 21. gadsimtā?"

Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm sadarbībā ar klīnisko psihologu Edmundu Vanagu izstrādājusi mācību programmu Kā būt par vecāku 21. gadsimtā?. Lasīt tālāk »

IESKATIES: programmas "Kā būt par vecāku 21. gadsimtā" mācību materiāli

Mācību programma Kā būt par vecāku 21.gadsimtā palīdzēs rast atbildes uz dažādiem jautājumiem par atbildīgu tehnoloģiju lietošanu ģimenē. Lasīt tālāk »

Ģimenēm visā Latvijā būs pieejamas konsultācijas par atbildīgu tehnoloģiju lietošanu

24 skolu psihologi un sociālie pedagogi no visas Latvijas oktobra nogalē absolvēja Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm un psihologa Edmunda Vanaga kopīgi izstrādāto mācību programmu. Lasīt tālāk »