Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Atlasē tiks noskaidroti divi konkursa uzvarētāji – Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāji.


Jau informējām, ka, žūrijas komandā apvienojot Latvijā pazīstamo radio dīdžeju Tomu Grēviņu un pieredzes bagātos, kā arī jauniešu vidū populāros youtuberus Laurlāci un Joret, top Latvijā līdz šim nebijis projekts – YouTube kanāls, kas paredzēts 7 līdz 12 gadu vecai auditorijai un pie kura izstrādes, plānojot raidījumu saturu, strādās paši bērni – kanāla vadītāji. 


Nenoliedzami, bērni un jaunieši sociālajos tīklos, tostarp YouTube, pavada daudz laika. Taču, lai gan YouTube piedāvā daudz un dažādus kanālus, pietrūkst tieši bērniem piemērota – kvalitatīva un interesanta – satura latviešu valodā. Tāpēc, apvienojot vērtīgo un izklaidējošo, radīts Latvijā pirmais YouTube kanāls bērniem, kura saturs rosinās bērnus domāt, izzināt pasauli sev apkārt un izmēģināt dažādus eksperimentus, lai brīvo laiku pavadītu jēgpilni. 


Youtuberis ir daudzu bērnu un jauniešu sapņu profesija – tā liecina ne tikai nesen veiktie pētījumi, bet arī ievērojamais pieteikumu skaits uz YouTube kanāla bērniem vadītāja amatu, kas pārsniedzis divus simtus. 


Ar 25 finālistiem aicinām iepazīties Amigo Juniori YouTube kanālā.

 

Ģimenēm visā Latvijā būs pieejamas konsultācijas par atbildīgu tehnoloģiju lietošanu

24 skolu psihologi un sociālie pedagogi no visas Latvijas oktobra nogalē absolvēja Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm un psihologa Edmunda Vanaga kopīgi izstrādāto mācību programmu. Lasīt tālāk »

Amigo vēstnešu pārstāvēto skolu saraksts

24 skolu psihologi un sociālie pedagogi no visas Latvijas absolvēja Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm un psihologa Edmunda Vanaga kopīgi izstrādāto apmācību programmu. Lasīt tālāk »

20. un 21. oktobrī norisināsies mācības par tehnoloģiju lietošanu skolu psihologiem un sociālajiem pedagogiem

Turpinot sadarbību ar mācību iestādēm, "Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm" sadarbībā ar psihologu Edmundu Vanagu izstrādājusi mācību programmu skolu psihologiem un sociālajiem pedagogiem. Lasīt tālāk »

Noslēgusies pieteikšanās mācību programmai “Kā būt par vecāku 21. gs.?”

Pieteikšanās “Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm” vēstnešu sagatavošanas programmai “Kā būt par vecāku 21. gs.?” ir noslēgusies.  Lasīt tālāk »

41% Latvijas iedzīvotāju papildu brīvu stundu pavadītu kopā ar ģimeni

Ja Latvijas iedzīvotāji dienā iegūtu vēl vienu brīvu stundu, 41% to pavadītu kopā ar ģimeni, lai dotos kopīgā ekskursijā, pagatavotu maltīti vai pikniku, vai arī apmeklētu kādu kultūras pasākumu.  Lasīt tālāk »