Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

Publicēts: 08.11.2017 11:05

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Atlasē tiks noskaidroti divi konkursa uzvarētāji – Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāji.


Jau informējām, ka, žūrijas komandā apvienojot Latvijā pazīstamo radio dīdžeju Tomu Grēviņu un pieredzes bagātos, kā arī jauniešu vidū populāros youtuberus Laurlāci un Joret, top Latvijā līdz šim nebijis projekts – YouTube kanāls, kas paredzēts 7 līdz 12 gadu vecai auditorijai un pie kura izstrādes, plānojot raidījumu saturu, strādās paši bērni – kanāla vadītāji. 


Nenoliedzami, bērni un jaunieši sociālajos tīklos, tostarp YouTube, pavada daudz laika. Taču, lai gan YouTube piedāvā daudz un dažādus kanālus, pietrūkst tieši bērniem piemērota – kvalitatīva un interesanta – satura latviešu valodā. Tāpēc, apvienojot vērtīgo un izklaidējošo, radīts Latvijā pirmais YouTube kanāls bērniem, kura saturs rosinās bērnus domāt, izzināt pasauli sev apkārt un izmēģināt dažādus eksperimentus, lai brīvo laiku pavadītu jēgpilni. 


Youtuberis ir daudzu bērnu un jauniešu sapņu profesija – tā liecina ne tikai nesen veiktie pētījumi, bet arī ievērojamais pieteikumu skaits uz YouTube kanāla bērniem vadītāja amatu, kas pārsniedzis divus simtus. 


Ar 25 finālistiem aicinām iepazīties Amigo Juniori YouTube kanālā.

 

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »