Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Publicēts: 26.03.2018 10:55

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Pozitīva un atbalstoša apkārtējo attieksme pret uzņēmīgiem vecākiem ir ne mazāk būtiska, lai Latvijā veidotos arvien vairāk stipru ģimeņu.

Tāpēc Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm, sadarbībā ar Latvijas Goda ģimeni vēlas pirmo reizi novērtēt kā daudzbērnu ģimenes jūtas Latvijā šodien, kas motivē vecākus veidot lielas ģimenes un kāda ir šo ģimeņu ikdiena. 


Līdz 31. martam daudzbērnu ģimeņu vecāki tiek aicināti aizpildīt aptaujas anketu, kas palīdzēs veidot labāku izpratni par galvenajiem ieguvumiem no kuplas ģimenes pašu vecāku vērtējumā, kā arī novērtēt, kas ir aktuālie izaicinājumi apkārtējo atbalstā un attieksmē, ar ko jāsastopas ikdienā. Aptaujas dalībnieku vidū tiks izlozētas dāvanu kartes Rīgas Zoodārza apmeklējumam ar visu ģimeni, lai sniegtu iespēju atzīmēt pavasara atnākšanu ar vērtīgu izklaides pasākumu.
Aptaujas anketa pieejama šeit: https://ej.uz/gimenu_aptauja 


Ģimenes, kuras ikdienā rūpējas par kuplu bērnu pulku ir pelnījušas īpašu atzinību, ne tikai ar dažāda veida praktiskajiem ieguvumiem ikdienas atvieglošanai, bet arī ar pozitīvu un atbalstošu attieksmi, norāda Amigo valdes priekšsēdētājs Artūrs Freimanis: “Mēs kā uzņēmums ticam, ka ģimene ir lielākā vērtība un līdz ar bērnu skaitu aug ne tikai rūpes, bet arī prieks, ko var gūt ikdienā. Vienlaikus ir svarīgi apzināties, ka ikvienam no mums ir svarīgi arī kādu emocionālo atbalstu un attieksmi saņemam no apkārtējiem. Tāpēc vēlamies pirmo reizi īstenot šādu pētījumu, lai labāk izprastu lielāko ģimeņu ikdienu un to, cik komfortabli Latvijā jūtas daudzbērnu ģimeņu vecāki - savu paziņu un tuvinieku lokā, darba vietās un sabiedrībā kopumā. Jo ikviens no mums var veicināt labvēlīgu vidi, kurā stipras ģimenes jūtas novērtētas un arvien vairāk vecāku ir gatavi veidot stiprāku Latviju.”

 

Aptaujas aizpildīšana aizņems aptuveni 10 minūtes. Visas sniegtās atbildes ir anonīmas un tiks izmantotas tikai apkopotā veidā.

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Sirsnīgi vecāku citāti par trešā, ceturtā un pat piektā bērniņa ienākšanu ģimenē

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti Lasīt tālāk »

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri  vai pat vairāk bērni. Lasīt tālāk »

Aptauja: pastāsti, kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā, un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Lasīt tālāk »

Ģimenei draudzīgākā pašvaldība – Ozolnieku novads

Patiesi ģimeniskā un sirsnīgā atmosfērā 14. decembrī Rīgas Motormuzejā tika sveiktas ģimenei draudzīgākās Latvijas pašvaldības. Lasīt tālāk »

Uz Latvijā pirmā YouTube kanāla bērniem Amigo Juniori vadītāja amatu pretendē 25 finālisti

No vairāk nekā 200 konkursa pieteikumiem izvēlēti 25 atraktīvākie un interesantākie, kuru autori jau šajā nedēļas nogalē tiksies ar žūriju, lai savu talantu parādītu atlasē klātienē. Lasīt tālāk »