Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Publicēts: 04.09.2018 03:05

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā. Lai to izdarītu, tev būs nepieciešams dators, skeneris un projektors. 

Nevienam nemanot, atrodi vecvecāku plauktos albumus ar viņu bērnības un jaunības bildēm. Ieskenē tās datorā un bilžu kolekcijai pievieno arī viņu bērnu un mazbērnu fotogrāfijas, kurās redzami īpaši dzīves notikumi, piemēram, pirmie spertie soļi, pirmais izlaidums, ģimenes ceļojums. Izmantojot datoru un, piemēram, kādu prezentāciju veidošanas programmu, sakārto ģimenes bildes hronoloģiskā secībā.

Kad digitālais albums gatavs, sarīko īpašu vakaru, kad visiem kopā to skatīties. Lai visiem bildes būtu labi redzamas, piestiprini pie sienas baltu audumu un uz tā rādi izveidoto albumu, izmantojot projektoru. Lai skatīšanās laikā radītu vēl jaukāku noskaņu, prezentācijai pievieno atbilstošu mūziku. 

Foto avots: Shutterstock.com

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »

Gardo un vitamīniem bagāto dzērveņu laiks

Pilnā ekipējumā - gumijas zābakos, lietus mētelī, ar groziņu un čaklām rokām! Laiks doties uz purvu vai mitru mežu, kurā aug sarkanais zelts - dzērvenes. Kopā ar bērniem salasi šīs lieliskās dabas veltes ģimenes veselībai.  Lasīt tālāk »

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Piezīmju veidošana par ceļojumiem

Lai skaistie notikumi nepagaistu no prāta, pēc katra ceļojuma kopā ar bērniem iezīmējiet kartē ceļu un vietu, kur esat bijuši.  Lasīt tālāk »

Dzejoļa sacerēšana jubilāram

Sagatavojiet lielu lapu un dažādus krāsainus rakstāmos, lai bērni varētu kopīgi pierakstīt un sacerētē dzejoli. Kāds no pieaugušajiem vai arī jubilārs var izdomāt pirmo dzejoļa rindiņu, nākamo izdomā pa labi stāvošais bērns.       Lasīt tālāk »