Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Publicēts: 04.09.2018 03:05

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā. Lai to izdarītu, tev būs nepieciešams dators, skeneris un projektors. 

Nevienam nemanot, atrodi vecvecāku plauktos albumus ar viņu bērnības un jaunības bildēm. Ieskenē tās datorā un bilžu kolekcijai pievieno arī viņu bērnu un mazbērnu fotogrāfijas, kurās redzami īpaši dzīves notikumi, piemēram, pirmie spertie soļi, pirmais izlaidums, ģimenes ceļojums. Izmantojot datoru un, piemēram, kādu prezentāciju veidošanas programmu, sakārto ģimenes bildes hronoloģiskā secībā.

Kad digitālais albums gatavs, sarīko īpašu vakaru, kad visiem kopā to skatīties. Lai visiem bildes būtu labi redzamas, piestiprini pie sienas baltu audumu un uz tā rādi izveidoto albumu, izmantojot projektoru. Lai skatīšanās laikā radītu vēl jaukāku noskaņu, prezentācijai pievieno atbilstošu mūziku. 

Foto avots: Shutterstock.com

Pašu darināti sveču dekori skaistiem un mājīgiem rudens vakariem

Pārvērt pavisam vienkāršu sveci par greznu dekoru. Piedāvājam četras, viegli realizējamas idejas, lai mājās ieviestu mājīgu rudens noskaņu. Lasīt tālāk »

Rupjmaizes kārtojums ar dzērvenēm un šokolādi

Svētku laikā galdā jāceļ svētku saldēdiens! Lasīt tālāk »

Lāčplēša dienā aizdedz svecīti

Kopš 1919.gada 11.novembrī tiek atzīmēta Lāčplēša diena un aizdegtas tūkstošiem svecīšu. Ievies arī savā ģimenē šo silto tradīciju un kopīgi aizdedziet arī savās mājās kādu sveci. Lasīt tālāk »

Piespraud pie apģērba lentīti sarkanbaltsarkanā krāsā

Novembris ir valsts svētku mēnesis, kad ikviens ir aicināts pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkanu lentīti, kas simbolizē Latvijas karogu. Lasīt tālāk »

Auguma mērīšana pie durvju stenderes

Katru gadu, bērna dzimšanas dienā, ar zīmuli vai krāsainu pildspalvu uz durvju stenderes atzīmējiet to, cik gara izaugusi jūsu atvase. Bērns varēs redzēt par, cik centimetriem katru gadu paaudzies.        Lasīt tālāk »