Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Publicēts: 20.08.2018 08:20

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie.

Pavadiet savu laiku kopā ar mazbērniem interesanti, jautri un ar smiekliem. Kad esat izlēmuši uz kādu izrādi vai filmu dosieties, lielās dienas gaidīšanas procesu padariet vēl aizraujošāku - vienojaties, ka saskaņosiet apģērbu. Piemēram, ka visu apģērbs būs dzeltenā krāsā. 
 
Kad kino diena klāt, aizbrauciet pakaļ mazbērniem un dodaties uz izvēlēto vietu. Nobeigumā pēc kopīga kinoteātra apmeklējuma, šo pasākumu atzīmējiet iemīļotā kafejnīcā ar gardu kūkas gabaliņu. Noteikti pārrunājat redzēto un kopīgi gūtos iespaidus, iespējams vienojaties jau par nākamo reizi. 

Foto avots: Shutterstock.com

Pašu darināti sveču dekori skaistiem un mājīgiem rudens vakariem

Pārvērt pavisam vienkāršu sveci par greznu dekoru. Piedāvājam četras, viegli realizējamas idejas, lai mājās ieviestu mājīgu rudens noskaņu. Lasīt tālāk »

Rupjmaizes kārtojums ar dzērvenēm un šokolādi

Svētku laikā galdā jāceļ svētku saldēdiens! Lasīt tālāk »

Lāčplēša dienā aizdedz svecīti

Kopš 1919.gada 11.novembrī tiek atzīmēta Lāčplēša diena un aizdegtas tūkstošiem svecīšu. Ievies arī savā ģimenē šo silto tradīciju un kopīgi aizdedziet arī savās mājās kādu sveci. Lasīt tālāk »

Piespraud pie apģērba lentīti sarkanbaltsarkanā krāsā

Novembris ir valsts svētku mēnesis, kad ikviens ir aicināts pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkanu lentīti, kas simbolizē Latvijas karogu. Lasīt tālāk »

Auguma mērīšana pie durvju stenderes

Katru gadu, bērna dzimšanas dienā, ar zīmuli vai krāsainu pildspalvu uz durvju stenderes atzīmējiet to, cik gara izaugusi jūsu atvase. Bērns varēs redzēt par, cik centimetriem katru gadu paaudzies.        Lasīt tālāk »