Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Publicēts: 20.08.2018 08:20

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie.

Pavadiet savu laiku kopā ar mazbērniem interesanti, jautri un ar smiekliem. Kad esat izlēmuši uz kādu izrādi vai filmu dosieties, lielās dienas gaidīšanas procesu padariet vēl aizraujošāku - vienojaties, ka saskaņosiet apģērbu. Piemēram, ka visu apģērbs būs dzeltenā krāsā. 
 
Kad kino diena klāt, aizbrauciet pakaļ mazbērniem un dodaties uz izvēlēto vietu. Nobeigumā pēc kopīga kinoteātra apmeklējuma, šo pasākumu atzīmējiet iemīļotā kafejnīcā ar gardu kūkas gabaliņu. Noteikti pārrunājat redzēto un kopīgi gūtos iespaidus, iespējams vienojaties jau par nākamo reizi. 

Foto avots: Shutterstock.com

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »

Gardo un vitamīniem bagāto dzērveņu laiks

Pilnā ekipējumā - gumijas zābakos, lietus mētelī, ar groziņu un čaklām rokām! Laiks doties uz purvu vai mitru mežu, kurā aug sarkanais zelts - dzērvenes. Kopā ar bērniem salasi šīs lieliskās dabas veltes ģimenes veselībai.  Lasīt tālāk »

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Piezīmju veidošana par ceļojumiem

Lai skaistie notikumi nepagaistu no prāta, pēc katra ceļojuma kopā ar bērniem iezīmējiet kartē ceļu un vietu, kur esat bijuši.  Lasīt tālāk »

Dzejoļa sacerēšana jubilāram

Sagatavojiet lielu lapu un dažādus krāsainus rakstāmos, lai bērni varētu kopīgi pierakstīt un sacerētē dzejoli. Kāds no pieaugušajiem vai arī jubilārs var izdomāt pirmo dzejoļa rindiņu, nākamo izdomā pa labi stāvošais bērns.       Lasīt tālāk »