Izgatavo neredzamo tinti un uzraksti slepeno zīmīti

Publicēts: 12.07.2018 11:15

Iemāci bērniem uzrakstīt slepenu zīmīti, kuru neviens cits nevarēs izlasīt, ja vien neuzzinās neparasto noslēpumu. Vispirms ir jāizgatavo neredzamā tinte, ar kuras palīdzību bērns vai tu varēsi uzrakstīt nemanāmu zīmīti. Kā arī būtiska sastāvdaļa šādu vēstuļu rakstīšanai ir arī atšifrējums jeb šajā gadījumā vielu vai lietu, kas ļaus neredzamo tinti ieraudzīt. 

Šķiet ļoti sarežģīti? Nebūt ne! Tev būs nepieciešama balta papīra lapa, citrons, ota, gludeklis vai svece. Vispirms izspied glāzē citrona sulu. Samērcējot otu citrona sulā, uz baltās lapas uzraksti savu slepeno vēstījumu. Kad lapa kārtīgi nožuvusi, vari to nodot vai nosūtīt vēlamajam cilvēkam. Šo vēstuli viņš varēs izlasīt, lapu sasildot pie sveces liesmas vai izmantojot gludekli. 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Interesantu sarunu ierosināšanai - īpašs zīmīšu trauks

Jau izsenis ir zināms, ka kopīga ģimenes maltīte ir veselīgu savstarpējo attiecību viens no stūrakmeņiem. Lasīt tālāk »

Bērna pieaugšanas foto stāsts

Vai nav lieliski apskatīt fotogrāfijas no tā laika, kad bijām mazi un pavisam nevainīgi, dzīvespriecīgi bērni? Izveido lielisku foto kolekciju savam bērnam!   Lasīt tālāk »

Atklāj sevī mākslinieku ar doodle! Jauns hobijs visai ģimenei

Pasauli iekaro doodle. Grāmatu veikalu plaukti ir pilni ar gatavajiem zīmējumiem, kurus atliek vien izkrāsot, pieejamas arī apmācošas grāmatas, kur smalki aprakstīts kā to dara. Lasīt tālāk »

Video sveicieni gaviļniekam

Lielu pārsteigumu jubilāram sagādās paziņu un draugu veidots video sveiciens. Tas ir risinājums dažādām situācijām, piemēram, ja radinieki atrodas ārpus valsts. Lasīt tālāk »

Kopā pavadītais laiks bez mobilajām ierīcēm

Pilnvērtīgs kopā pavadītais laiks - katrs acu skatiens tikai mīļotā cilvēka virzienā, siltu roku glāsti pār sievas vai vīra sejas vaibstiem, rāmas un īstas balss skaņas.  Lasīt tālāk »