Izgatavo neredzamo tinti un uzraksti slepeno zīmīti

Publicēts: 12.07.2018 11:15

Iemāci bērniem uzrakstīt slepenu zīmīti, kuru neviens cits nevarēs izlasīt, ja vien neuzzinās neparasto noslēpumu. Vispirms ir jāizgatavo neredzamā tinte, ar kuras palīdzību bērns vai tu varēsi uzrakstīt nemanāmu zīmīti. Kā arī būtiska sastāvdaļa šādu vēstuļu rakstīšanai ir arī atšifrējums jeb šajā gadījumā vielu vai lietu, kas ļaus neredzamo tinti ieraudzīt. 

Šķiet ļoti sarežģīti? Nebūt ne! Tev būs nepieciešama balta papīra lapa, citrons, ota, gludeklis vai svece. Vispirms izspied glāzē citrona sulu. Samērcējot otu citrona sulā, uz baltās lapas uzraksti savu slepeno vēstījumu. Kad lapa kārtīgi nožuvusi, vari to nodot vai nosūtīt vēlamajam cilvēkam. Šo vēstuli viņš varēs izlasīt, lapu sasildot pie sveces liesmas vai izmantojot gludekli. 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Izmantojot balonu, pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus svētku galdam

Pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus, kas svētkos izdaiļos tavu galdu. Tas ir pavisam vienkārši un pagatavošanas process ir aizraujošs.  Lasīt tālāk »

Izcepiet paši savu maizi!

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu!  Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »