Lietotne piedzīvojumu un zināšanu pilniem ceļojumiem - ''Musement''

Publicēts: 20.10.2018 10:05

Dodoties ceļojumos, par lielisku ceļvedi mūsdienās var kļūt arī lietotne telefonā.

Bieži vien ceļojumu laikā mēs izmantojam gidu pakalpojumus, lai uzzinātu par valsts vēsturi, apskatītu dažādus muzejus. Taču tagad varam plānot savu ceļojumu paši! Lietotne ''Musement'' piemeklēs tuvumā esošus atrakciju parkus, muzejus, mākslas galerijas, restorānus un daudz ko citu. Atliek tikai norādīt savu atrašanās vietu un izvēlēties opciju, ko tu vēlies atrast.

Lielisks glābiņš gan romantiskā, gan ģimenes ceļojumā!

Foto avots: Shutterstock.com

Pašu darināti sveču dekori skaistiem un mājīgiem rudens vakariem

Pārvērt pavisam vienkāršu sveci par greznu dekoru. Piedāvājam četras, viegli realizējamas idejas, lai mājās ieviestu mājīgu rudens noskaņu. Lasīt tālāk »

Rupjmaizes kārtojums ar dzērvenēm un šokolādi

Svētku laikā galdā jāceļ svētku saldēdiens! Lasīt tālāk »

Lāčplēša dienā aizdedz svecīti

Kopš 1919.gada 11.novembrī tiek atzīmēta Lāčplēša diena un aizdegtas tūkstošiem svecīšu. Ievies arī savā ģimenē šo silto tradīciju un kopīgi aizdedziet arī savās mājās kādu sveci. Lasīt tālāk »

Piespraud pie apģērba lentīti sarkanbaltsarkanā krāsā

Novembris ir valsts svētku mēnesis, kad ikviens ir aicināts pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkanu lentīti, kas simbolizē Latvijas karogu. Lasīt tālāk »

Auguma mērīšana pie durvju stenderes

Katru gadu, bērna dzimšanas dienā, ar zīmuli vai krāsainu pildspalvu uz durvju stenderes atzīmējiet to, cik gara izaugusi jūsu atvase. Bērns varēs redzēt par, cik centimetriem katru gadu paaudzies.        Lasīt tālāk »