Matu rota mazajai meitiņai

Publicēts: 26.02.2018 10:50

Ja ģimenē aug maza meitiņa, tā vien gribas gādāt skaistas kleitas un aksesuārus, lai būtu iespēja  mazo princesi pucēt. 

Skaistus aksesuārus ikviena māmiņa var izgatavot pati. Tas īpaši aktuāli var būt situācijās, kad rotas nepieciešams pieskaņot kleitai vai kopējam ģimenes tēlam. 

Lai izgatavotu matu rotu, vajadzēs elastīgu audumu vai piemērotu gumiju, no kuras veidot riņķi galvai. Pie tā var piešūt dažādus rotājumus, piemēram, no tilla auduma gatavotas puķes, kas greznotas ar pērlītēm. Lai audums neirtu, to var apdedzināt. Rotāšanai var izmantot arī mežģīnes un gliterus. 

Foto avots: Shutterstock.com

Dusmīgie putni. Izgatavošanas pamācība

Mazāki Dusmīgie putni noderēs, spēlējoties ar tiem kā ar pirkstiņlellēm. Lielāki noderēs ballīšu dekorācijām. Pavisam lielus var izmantot kā cepures.  Lasīt tālāk »

Pinam pieneņu vainadziņu!

Pļavas pārņēmis neticami skaistais dzeltenums - sākušas ziedēt pienenes!  Lasīt tālāk »

Mainīšanās ballīte lieliem un maziem

Vai atceries veco lampu, kura stāv pagrabā un kuru jau vairākus gadus plānojāt pārdot? Vai arī blenderi, kurš savu pielietojumu tā arī nav atradis? Lasīt tālāk »

3 pasākumi, ko apmeklēt Ģimenes dienā

Daudzās vietās Latvijā 15. maijā atzīmē Ģimenes dienu, piedāvājot plašu pasākumu klāstu. Lūk, dažas idejas, kurus pasākumus apmeklēt.  Lasīt tālāk »

Gatavojam sulas saldējumu ar augļu gabaliņiem!

Karstā laikā kaut kas vēss ir tieši tas, kas ir vajadzīgs. Tādēļ ķeramies pie darba un gatavojam saldētu sulu ar augļu gabaliņiem.  Lasīt tālāk »