Matu rota mazajai meitiņai

Publicēts: 26.02.2018 10:50

Ja ģimenē aug maza meitiņa, tā vien gribas gādāt skaistas kleitas un aksesuārus, lai būtu iespēja  mazo princesi pucēt. 

Skaistus aksesuārus ikviena māmiņa var izgatavot pati. Tas īpaši aktuāli var būt situācijās, kad rotas nepieciešams pieskaņot kleitai vai kopējam ģimenes tēlam. 

Lai izgatavotu matu rotu, vajadzēs elastīgu audumu vai piemērotu gumiju, no kuras veidot riņķi galvai. Pie tā var piešūt dažādus rotājumus, piemēram, no tilla auduma gatavotas puķes, kas greznotas ar pērlītēm. Lai audums neirtu, to var apdedzināt. Rotāšanai var izmantot arī mežģīnes un gliterus. 

Foto avots: Shutterstock.com

Rupjmaizes kārtojums ar dzērvenēm un šokolādi

Svētku laikā galdā jāceļ svētku saldēdiens! Lasīt tālāk »

Lāčplēša dienā aizdedz svecīti

Kopš 1919.gada 11.novembrī tiek atzīmēta Lāčplēša diena un aizdegtas tūkstošiem svecīšu. Ievies arī savā ģimenē šo silto tradīciju un kopīgi aizdedziet arī savās mājās kādu sveci. Lasīt tālāk »

Piespraud pie apģērba lentīti sarkanbaltsarkanā krāsā

Novembris ir valsts svētku mēnesis, kad ikviens ir aicināts pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkanu lentīti, kas simbolizē Latvijas karogu. Lasīt tālāk »

Auguma mērīšana pie durvju stenderes

Katru gadu, bērna dzimšanas dienā, ar zīmuli vai krāsainu pildspalvu uz durvju stenderes atzīmējiet to, cik gara izaugusi jūsu atvase. Bērns varēs redzēt par, cik centimetriem katru gadu paaudzies.        Lasīt tālāk »

Atslēgu pakaramie no akmentiņiem

Ikdienā mēdz būt lietas, kuras nav lielas, bet ilgojas pēc vietas, kur ir ērti sasniedzamas un nevienam netraucē. Piemēram, dažādas ķēdītes, atslēgas un citus sīkus priekšmetus. Lasīt tālāk »