Agnese Linka: laiks ar ģimeni un bērniem ir obligāta pilnvērtīgas dienas sastāvdaļa

Publicēts: 09.07.2015 10:00

Latvijas Radio 1 “Ģimenes studijas” programmas vadītāja un divu bērnu mamma Agnese Linka uzskata, ka strādājošajiem vecākiem, lai pavadītu vairāk laika kopā ar ģimeni un bērniem, ir jāatrod savs kopā būšanas veids un tas jānosaka par vienu no ikdienas prioritātēm, neskatoties uz aizņemtību un dažādajiem pienākumiem darbā, mājās un sabiedriskajā dzīvē.

Informatīvās akcijas ģimenes un darba dzīves līdzsvaram “Darbā bērni” ietvaros tapušā video stāstā Agnese Linka atklāj savas ģimenes tradīciju, vismaz 15 līdz 20 minūtes katru dienu veltīt bērniem. Agneses ģimenē tas ir īpašais laiks bērniem, lai būtu kopā ne tikai svētkos un brīvdienās. Saspringtajā ikdienas ritmā tas ir nopietns izaicinājums - izbrīvēt šo brīdi, ko veltīt tikai un vienīgi rotaļām vai sarunām ar bērniem. 

Skaties video stāstu: 

 

Informatīvās akcijas “Darbā bērni” ietvaros savu pieredzi ģimenes un darba dzīves līdzsvaram video stāstos atklāj arī Dana Reizniece - Ozola, Latvijas Republikas ekonomikas ministre un četru bērnu mamma, Armands Simsons, trīs bērnu tētis un “Dinamo Rīga” runasvīrs, Inga Akmentiņa - Smildziņa, “Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm” vadītāja un trīs bērnu mamma un Nellija Šlēgelmilha, pasaules čempione ūdensmotociklu sportā, “333” trases projektu vadītāja un divu bērnu mamma. 

Ikviens interesents aicināts iesūtīt savu ģimenes un darba dzīves apvienošanas pieredzes stāstu uz e-pasta adresi: darbaberni@laimigamgimenem.lv vai dalīties ar to sociālajos tīklos, lietojot tēmturi #darbābērni.

 

“Darbā bērni” informatīva akcija ģimenei draudzīgai darba kultūrai
Lai stāstītu par darba devēju un darbinieku iespējām padarīt ikdienu ģimenei draudzīgu, “Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm” kopā ar “Latvijas Radio 1” “Ģimenes studija” rīko informatīvu akciju “Darbā bērni”. Akcijas laikā tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, kā veidot karjeru, lai darbs nav šķērslis ģimenes laimei, kā laimīgs darbinieks var kļūt par panākumu atslēgu savam darba devējiem, un kā darba kultūru var uzlabot mērķtiecīga valsts politika. 

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

8 vēsturiskas vietas, ko apskatīt Latvijas jubilejas gadā

Latvija ir tik skaista un interesanta, ka to izbraukāt krustu šķērsu ir vērts jebkurā gadījumā. Lasīt tālāk »

Latvijas jubilejas gads! Veidojam ģimenes simboliku

Ikviens vecāks vēlas, lai viņa bērns zina, ka ģimene ir vērtība. Ģimene jāciena, jāsargā un jāgodā. Viens no veidiem, kā šīs vērtības nozīmi varam iemācīt, ir ģimenes simbolikas veidošana. Lasīt tālāk »

Ģimeniskas aktivitātes šim pavasarim

Lūk, septiņi ieteikumi, ko redzēt, kurp doties un ko būtu vērts paveikt šajā saulainajā gadalaikā visai ģimeni kopā! Lasīt tālāk »

Talkošana. No ģimenes tradīcijas līdz apzinātam dzīvesveidam

Pavasarī tā vien gribas izmēzt ziemas putekļus no istabām, sakopt apkārtni, padomāt par to, kā dzīvot tīrāk un skaistāk. Lasīt tālāk »

Mūzika. Iepazīšana, izzināšana, muzicēšana ģimenes lokā

Muzikāls ir katrs cilvēks, īpaši jau bērns, kas piedzimst, atvērts visiem izaicinājumiem un iespējām. Lasīt tālāk »