Idejas, kā pavadīt dienu kopā ar māsu

Publicēts: 01.08.2015 09:00

Viens no vistuvākajiem cilvēkiem ir māsa, ar ko bērnībā bieži strīdējies un nevarēji sadalīt leļļu māju. Augot tev un māsai, arvien retāk laiks tiek pavadīts kopā, tāpēc 2.augustā, kad tiek atzīmēta "Māsas diena", ieprieciniet viena otru ar satikšanos. Lūk, idejas, kā pavadīt šo dienu.

 • Māsa bērnībā neparko neteica vecākiem, ka tu izēdi saldējuma kārbu, tāpēc šī ir īstā diena, lai pateiktos viņai par to ar trīs reizes lielāku saldējuma kasti. 
   
 • Savos bērnības albumos atrodiet fotogrāfiju, kurā esat redzamas abas. Šodien uztaisiet fotogrāfiju, kurā esat redzamas tādā pašā pozā vai vietā, kā fotogrāfijā pirms daudziem gadiem.
   
 • Kopā ar māsu dodies izmēģināt vai apgūt ko jaunu, piemēram, uzšujiet garus svārkus vai apgūstiet hennas tetovējumu veidošanas mākslu.
   
 • Pavakariņojiet neparastā vietā, palutinot savas garšas kārpiņas, vai izmēģiniet jaunu recepti pašas. 
   
 • Ja ikdienā satikties nesanāk bieži, tad velti pāris stundas, lai aprunātos par jaunumiem un aktualitātēm. 
   
 • Vai esi šovasar bijusi pie jūras? Tad izdari to kopā ar māsu. Paņem līdzi nelielā groziņā augļus, sauļošanās krēmu un kopā dodaties uz pludmali.
   
 • Cilvēks, kurš godīgi tev pateiks, ka veikalā noskatītie svārki tev nav īsti piemēroti vai arī izskatās lieliski, noteikti būs māsa. Dodieties iepirkšanās tūrē, palīdziet viena otrai izvēlēties augumam atbilstošāko tērpu. 
   
 • Ja tomēr iepirkšanās neskan vilinoši, sarīkojiet savu andeli mandeli. Izskati savu drēbju skapi un atlasi drēbes, kuras sen neesi ģērbusi vai tev neder. Lūdz, lai māsa arī atlasa savas drēbes. Varbūt viņa jau sen bija kārojusi to kleitu, kuru tu vairs nenēsā. 
   
 • Sen neesi bijusi pie vecākiem? Kopā ar māsu sarūpējiet kādu kārumu vai pagatavojiet gardas pusdienas un apciemojiet vecākus. Viņi noteikti priecāsies par tikšanos un iespēju nogaršot ko jaunu.
   
 • Ja esat atraktīvas un vienmēr gatavas izdomāt neiespējamo, izveidojiet savu īpašo satikšanās sveicienu. Piemēram, trīs reizes sasit plaukstas un pieskaries pie māsas pleca.
   
 • Kopā izbaudiet "SPA" procedūras vai relaksējieties pirtī. Vienojieties par vienu brīvu dienu, kurā veltīsiet laiku tikai atpūtai, skaistumkopšanai un māsu sarunām.
   
 • Izveido vai iegādājies, kādu priekšmetu, kas simbolizēs tavu un māsas spēku un mīlestību. Piemēram, iegādājies vienādus gredzenus, kuros iegravēti jūsu vārdi, vai izgatavo vienādas piespraudes, rokassprādzes, kulonus vai jebko citu, kas simbolizētu jūsu mīlestību.  
   
 • Ja esi brālis kādai brīnišķīgai meitenei vai sievietei, iepriecini viņu ar skaistiem ziediem. Aizved viņu izmēģināt jaunas un trakas lietas, ko viņa ikdienā nedara. Gūstiet jaunus iespaidus, izmēģinot niršanu, lēkšanu ar gumiju, lidināšanos vertikālajā vēja tunelī. 

 

 

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Foto avots: Shutterstock.com

8 vēsturiskas vietas, ko apskatīt Latvijas jubilejas gadā

Latvija ir tik skaista un interesanta, ka to izbraukāt krustu šķērsu ir vērts jebkurā gadījumā. Lasīt tālāk »

Latvijas jubilejas gads! Veidojam ģimenes simboliku

Ikviens vecāks vēlas, lai viņa bērns zina, ka ģimene ir vērtība. Ģimene jāciena, jāsargā un jāgodā. Viens no veidiem, kā šīs vērtības nozīmi varam iemācīt, ir ģimenes simbolikas veidošana. Lasīt tālāk »

Ģimeniskas aktivitātes šim pavasarim

Lūk, septiņi ieteikumi, ko redzēt, kurp doties un ko būtu vērts paveikt šajā saulainajā gadalaikā visai ģimeni kopā! Lasīt tālāk »

Talkošana. No ģimenes tradīcijas līdz apzinātam dzīvesveidam

Pavasarī tā vien gribas izmēzt ziemas putekļus no istabām, sakopt apkārtni, padomāt par to, kā dzīvot tīrāk un skaistāk. Lasīt tālāk »

Mūzika. Iepazīšana, izzināšana, muzicēšana ģimenes lokā

Muzikāls ir katrs cilvēks, īpaši jau bērns, kas piedzimst, atvērts visiem izaicinājumiem un iespējām. Lasīt tālāk »