Zīmēšana bez papīra. Radošas lietotnes zīmēšanas priekam

Zīmēšana ir radošs, fantāziju rosinošs process, kas ir viena no iecienītākajām bērnu nodarbēm, tiklīdz viņi ir iemācījušies noturēt rokās zīmuli, krītiņu vai otu. Neapšaubāmi, bērniem jāļauj iepazīt papīrs, krāsu īpatnības, izpausties, pieskaroties un sajūtot īstus materiālus.


Tomēr, ja dažādu apstākļu dēļ nav iespējas zīmēt vai gleznot ar īstām krāsām, lieliska alternatīva ir mobilajos telefonos instalējamas lietotnes, kas paver iespēju mākslas un zīmēšanas pasauli paplašināt, izmēģinot neparastākas krāsas, vizuālos efektus un paveikt to, ko ar parastu zīmuli uz papīra izdarīt nav iespējams. Starp citu, zīmēšanu un mandalu izkrāsošanu garīgā līdzsvara atgūšanai iesaka izmantot arī pieaugušajiem. Zīmējiet kopā!
 

Kids Doodle - Color & Draw
Zīmēšanas lietotne, kas ļauj zīmēt pašam vai arī izdaiļot un izkrāsot fotogrāfijas no telefona galerijas. Zīmējumu var saglabāt un turpināt vēlāk. Izmantojami dažādi zīmēšanas un krāsošanas rīki, ir dažādas tehnikas sākot no zīmēšanas ar zīmuli, krītiņiem, ūdenskrāsām un ļaujot izmantot virtuālas izkrāsošanas tehnikas. Zīmējumus var nosūtīti uz sociālajiem kontiem. Lejupielādējamas Android un  iOS telefonos. Kids Finger Painting Coloring
Pirkstiņzīmēšana viedierīcē attīstīs sīko motoriku un acu – roku koordināciju arī pašiem mazākajiem māksliniekiem, sola lietotnes veidotāji. Zīmējumus var saglabāt un dalīties ar tiem sociālajos kontos vai nosūtīti uz epastu. Lejupielādējamas  Android un iOS telefonos.


Mandala Coloring Pages
Mandalas dažādiem vecumiem un gaumēm atrodamas gan iOS, gan Android telefonos. Mazāki bērni var izvēlēties izkrāsot sev atpazīstamus multfilmu varoņus vai dabas objektus, bet lielāki bērni un pieaugušie var pievērsties sīkāku detaļu izkrāsošanai krāšņos zīmējumos. Mandalu krāsošana uzlabo un aktivizē labo smadzeņu puslodi, kas atbild par cilvēka sajūtām un radošumu. Šāda mierīga zīmējuma krāsošana samazina stresu un nomierina prātu. Lejupielādējamas  Android un iOS telefonos.

 

Drawing pad color/Drawing desk
Ja ir vēlme tikai zīmēt, pietiks ar virtuālu ekrānu. Lejupielādējot lietotnes, kas atrodamas zem atslēgvārdiem " Drawing desk", zīmēt ērti varēs jebkur, ne tikai sēžot pie galda. Kā papildus rīki tiek piedāvāti dažādi dekori, spiedogi, faktūras, interesanti fona zīmējumi.


How to Draw - Free Drawing Lessons
Šo lietotni var nosaukt par zīmēšanas “youtube”, kurā apkopoti pamācoši video visdažādākajiem prasmju līmeņiem - sākot ar to, kā uzzīmēt pavisam vienkāršu vardi un beidzot ar cilvēka ķermeni un telpiskiem objektiem. Te atradīsi arī video par pašiem zīmēšanas pamatiem - kā pareizi turēt rokās zīmuli un kā zīmēt. Lejupielādējamas Andriod  un iOS telefonos.


Paper by FiftyThree
Lietotne noderēs tiem, kas jau prot zīmēt, vai tiem, kas ikdienā daudz skicē. Tā ir virtuāla zīmējumu un skiču klade, kas turklāt piedāvā dažādus zīmēšanas rīkus. Daži rīki ir bezmaksas, bet par dažiem jāsamaksā. Lejupielādējamas Android un iOS telefonos.

 

 

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Divu dienu brauciens uz Lietuvu. Idejas ceļojuma maršrutam

Pēc trīs gadu rekonstrukcijas Lietuvā atkal ir sācis darboties Klaipēdas Jūras muzejs. Lasīt tālāk »

Jautras aktivitātes Jaunā gada sagaidīšanas ballītei!

Kā sagaidīsiet Jauno gadu, tāds būs viss gads. Tam vat ticēt, var arī neticēt. Taču tas neizslēdz jautras Jaunā gada sagaidīšanas ballītes rīkošanu.  Lasīt tālāk »

Atrakcijas dāvanu atvēršanai

Ziemassvētku vakars klauvē pie durvīm. Dāvanas noteikti jau sarūpētas un glīti sasaiņotas. Nu tik jāizdomā jaukas atrakcijas, ko izmantot, lai dāvanu atvēršana kļūtu par jautru pasākumu.  Lasīt tālāk »

Kā piedzīvot svētku sajūtu, kas raksturīga tikai Ziemassvētkiem

Vai atceries to īpašo Ziemassvētku sajūtu, kad pats biji bērns?  Lasīt tālāk »

Iepriecini draugus un radus ar pašdarinātām Ziemassvētku dāvanām

Ziemassvētkos iespējams izvairīties no lielā dāvanu sagādāšanas drudža, ja dāvanas darini pats saviem spēkiem.  Lasīt tālāk »