Zīmēšana bez papīra. Radošas lietotnes zīmēšanas priekam

Zīmēšana ir radošs, fantāziju rosinošs process, kas ir viena no iecienītākajām bērnu nodarbēm, tiklīdz viņi ir iemācījušies noturēt rokās zīmuli, krītiņu vai otu. Neapšaubāmi, bērniem jāļauj iepazīt papīrs, krāsu īpatnības, izpausties, pieskaroties un sajūtot īstus materiālus.


Tomēr, ja dažādu apstākļu dēļ nav iespējas zīmēt vai gleznot ar īstām krāsām, lieliska alternatīva ir mobilajos telefonos instalējamas lietotnes, kas paver iespēju mākslas un zīmēšanas pasauli paplašināt, izmēģinot neparastākas krāsas, vizuālos efektus un paveikt to, ko ar parastu zīmuli uz papīra izdarīt nav iespējams. Starp citu, zīmēšanu un mandalu izkrāsošanu garīgā līdzsvara atgūšanai iesaka izmantot arī pieaugušajiem. Zīmējiet kopā!
 

Kids Doodle - Color & Draw
Zīmēšanas lietotne, kas ļauj zīmēt pašam vai arī izdaiļot un izkrāsot fotogrāfijas no telefona galerijas. Zīmējumu var saglabāt un turpināt vēlāk. Izmantojami dažādi zīmēšanas un krāsošanas rīki, ir dažādas tehnikas sākot no zīmēšanas ar zīmuli, krītiņiem, ūdenskrāsām un ļaujot izmantot virtuālas izkrāsošanas tehnikas. Zīmējumus var nosūtīti uz sociālajiem kontiem. Lejupielādējamas Android un  iOS telefonos. Kids Finger Painting Coloring
Pirkstiņzīmēšana viedierīcē attīstīs sīko motoriku un acu – roku koordināciju arī pašiem mazākajiem māksliniekiem, sola lietotnes veidotāji. Zīmējumus var saglabāt un dalīties ar tiem sociālajos kontos vai nosūtīti uz epastu. Lejupielādējamas  Android un iOS telefonos.


Mandala Coloring Pages
Mandalas dažādiem vecumiem un gaumēm atrodamas gan iOS, gan Android telefonos. Mazāki bērni var izvēlēties izkrāsot sev atpazīstamus multfilmu varoņus vai dabas objektus, bet lielāki bērni un pieaugušie var pievērsties sīkāku detaļu izkrāsošanai krāšņos zīmējumos. Mandalu krāsošana uzlabo un aktivizē labo smadzeņu puslodi, kas atbild par cilvēka sajūtām un radošumu. Šāda mierīga zīmējuma krāsošana samazina stresu un nomierina prātu. Lejupielādējamas  Android un iOS telefonos.

 

Drawing pad color/Drawing desk
Ja ir vēlme tikai zīmēt, pietiks ar virtuālu ekrānu. Lejupielādējot lietotnes, kas atrodamas zem atslēgvārdiem " Drawing desk", zīmēt ērti varēs jebkur, ne tikai sēžot pie galda. Kā papildus rīki tiek piedāvāti dažādi dekori, spiedogi, faktūras, interesanti fona zīmējumi.


How to Draw - Free Drawing Lessons
Šo lietotni var nosaukt par zīmēšanas “youtube”, kurā apkopoti pamācoši video visdažādākajiem prasmju līmeņiem - sākot ar to, kā uzzīmēt pavisam vienkāršu vardi un beidzot ar cilvēka ķermeni un telpiskiem objektiem. Te atradīsi arī video par pašiem zīmēšanas pamatiem - kā pareizi turēt rokās zīmuli un kā zīmēt. Lejupielādējamas Andriod  un iOS telefonos.


Paper by FiftyThree
Lietotne noderēs tiem, kas jau prot zīmēt, vai tiem, kas ikdienā daudz skicē. Tā ir virtuāla zīmējumu un skiču klade, kas turklāt piedāvā dažādus zīmēšanas rīkus. Daži rīki ir bezmaksas, bet par dažiem jāsamaksā. Lejupielādējamas Android un iOS telefonos.

 

 

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Ģimenes video dienasgrāmata. Kā filmēt un samontēt priecīgus video paša spēkiem

Mūsdienās viedtelefoni piedāvā brīnišķīgu iespēju – nofotografēt vai nofilmēt ikvienu brīdi, ko vēlamies iemūžināt piemiņai.  Lasīt tālāk »

Kā jauki nosvinēt skolas sākšanos? Idejas un ieteikumi

No vienas puses augusta beigas ir mazliet skumjš brīdis, jo vasara pamazām tuvojas rudenim, taču no otras puses tas ir priecīgs laiks, jo klāt septembris un jauns mācību gads.  Lasīt tālāk »

Veloceļojuma plānošana kopā ar ģimeni. Vērā ņemamas lietas un noderīgi resursi

Kopīgs velobrauciens ar ģimeni un bērniem ir viens no labākajiem veidiem, kā kopīgi aktīvi atpūsties un iepazīt interesantas, skaistas vietas tuvākā un tālākā apkārtnē. Lasīt tālāk »

Vairākas paaudzes vienā ballītē. Idejas tematiskam noformējumam un aktivitātēm

Vai esi domājis par dārza ballīti, kuru apmeklē vecvecāki, bērni un mazbērni? Ģimeniski pasākumi, kur satiekas dažādas paaudzes var kļūt par lielisku un priekpilnu pasākumu. Lasīt tālāk »

Ērta un droša ceļošana. 11 noderīgas lietotnes ceļošanas faniem

Rūpīgi saplānots ceļojums ir puse no prieka par jaunajiem iespaidiem. Kad galamērķis ir izsapņots, sāc meklēt izdevīgākos lidojumus, vietas, kur apmesties, un ko apskatīt. Neaizmirsti par drošību, dodoties uz nezināmu vietu, un sagatavojies arī neparedzētām situācijām. Lasīt tālāk »