Kā sarīkot ballīti bērnam ziemā? Idejas iedvesmai

Lai arī šķiet, ka vasara ir piemērotākais laiks ballītēm ārā, tā it nemaz nav. Arī ziemas spelgonī mazo jubilāru iespējams pārsteigt ar jautrām svinībām. Piedāvājam vairākas idejas, kā sarīkot bērnam ballīti ziemā. 

 

Sniega prieki mežā vai tuvējā kalniņā
Orientēšanās sacensības ar dažādiem uzdevumiem tuvējā mežā vai došanās ar plēvi šļūkt pa kalnu būs lieliska izklaide bērniem. Būtiskākais nosacījums pirms ballītes informēt uzaicināto ciemiņu vecākus par piemērotu apģērbu, maiņas drēbēm un paredzēto scenāriju. Gatavojoties ballītei, svarīgi izdomāt, kā iespējams paņemt līdzi siltu tēju un nodrošināt siltu ēdienu, kas, iespējams, gatavots uz ugunskura. Varat ieplānot desu cepšanu un sildīšanos, atceroties, ka pie atklātas liesmas jāievēro drošības pasākumi. Runājot par ēdienu, vai bērni jebkad ir nogaršojuši ugunskurā ceptus kartupeļus? Īstais brīdis tādus nogaršot! Vislabāk informāciju par pasākuma scenāriju jau laikus ierakstīt ielūgumā, to gatavojot, piemēram, lietotnē “Typorama”

 

Ziemas pārgājiens
Skaists un atmiņām bagāts var būt ziemas pārgājiens. To var apvienot ar iespēju arī slēpņot un meklēt īpaši apslēptos geocaching punktus, izmantojot aplikāciju "Geocaching". Pēc šādām fiziskām aktivitātēm jāatrod laiks sasildīties un nomainīt slapjās drēbes. Līdzi uz mežu vai kalniņu jāsagatavo siltas uzkodas un tēja termosā. Dienu varat noslēgt mājās ar multfilmu un popkorna turzu.

 

Slidošana
Pilsētā pieejamas vairākas publiskās slidotavas, kā arī dažviet Latvijā izbūvētas speciālas ledus halles, kur ir publiskie slidošanas laiki. Iepriekš varat noalgot instruktoru, kurš pamācīs ballītes viesiem pareizu slidošanas tehniku, un ballīte var sākties. 

SlidošanaJa pie mājas ir neliels dīķis, slidošanas ballīti var rīkot uz tā. Te gan jāatceras, ka tētim pirms tam jāveic rūpīgs izpētes darbs, lai pārliecinātos, ka ledus biezums ir pietiekams, lai pa to slidinātos. 
Ballīte var kļūt īpaša, ja bērniem būs iespēja vizināties ar īpašu karuseli uz ledus. Kā karuseli uztaisīt, skaties ŠEIT

 

Svētki iekštelpās
Ja tomēr āra izklaides nešķiet piemērotas, tad vienmēr ir iespēja svētkus organizēt savās mājās, vai kādā speciāli izveidotā izklaides vietā. Šobrīd populāras ir vietas, kur bērni var lēkāt pa batutiem vai dauzīties bumbu istabā.

Supervaroņu tērpi
Savukārt mājās varat organizēt tematisko ballīti, kur viesi ierodas supervaroņu tērpos, indiāņu maskās vai vienotas krāsas apģērbā. Meitenēm ballītē īpaši varētu patikt rotu darināšanas vai manikīra meistarklase pie pieredzējuša speciālista. Puišiem iecienīta būtu lego konstruktoru sacensības vai īsfilmas filmēšana un kopīga montēšana. Šeit atradīsi noderīgus padomus, kā veidot savu īsfilmu ar telefonu.

 

Lai izdevušās svinības!

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Foto avots: Shutterstock.com

Divu dienu brauciens uz Lietuvu. Idejas ceļojuma maršrutam

Pēc trīs gadu rekonstrukcijas Lietuvā atkal ir sācis darboties Klaipēdas Jūras muzejs. Lasīt tālāk »

Jautras aktivitātes Jaunā gada sagaidīšanas ballītei!

Kā sagaidīsiet Jauno gadu, tāds būs viss gads. Tam vat ticēt, var arī neticēt. Taču tas neizslēdz jautras Jaunā gada sagaidīšanas ballītes rīkošanu.  Lasīt tālāk »

Atrakcijas dāvanu atvēršanai

Ziemassvētku vakars klauvē pie durvīm. Dāvanas noteikti jau sarūpētas un glīti sasaiņotas. Nu tik jāizdomā jaukas atrakcijas, ko izmantot, lai dāvanu atvēršana kļūtu par jautru pasākumu.  Lasīt tālāk »

Kā piedzīvot svētku sajūtu, kas raksturīga tikai Ziemassvētkiem

Vai atceries to īpašo Ziemassvētku sajūtu, kad pats biji bērns?  Lasīt tālāk »

Iepriecini draugus un radus ar pašdarinātām Ziemassvētku dāvanām

Ziemassvētkos iespējams izvairīties no lielā dāvanu sagādāšanas drudža, ja dāvanas darini pats saviem spēkiem.  Lasīt tālāk »