Stundas plāns II – noderīgs saturs telefonā

Publicēts: 25.10.2018 20:30

Lai veicinātu jēgpilnu tālruņa izmantošanu ikdienā, “Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm”  sadarbībā ar “Iespējamās misijas” pedagoģi Agnesi Slišāni ir izveidojusi 3 stundu plānus, kas paredzēti sākumskolas skolēniem. 


Šajā stundā bērni iepazīs un  mācīsies atrast lietotnes, kas atbilst viņu interesēm un ir  noderīgas, gan mācībām, gan  hobijiem un ikdienas lietās.  


Stundas  laikā bērni apgūs šādas zināšanas un prasmes
ZINU jēgpilnas lietotnes viedtālruņiem. 
PROTU nosaukt vismaz 3 lietotnes, ko varu izmantot, lai iemācītos kaut ko jaunu vai trenētu jau esošās zināšanas, vai vieglāk veiktu ikdienas darbus.
VARU sadarboties ar saviem komandas biedriem, lai apgūtu jaunas zināšanas.

 

Būsim pateicīgi, ja dalīsieties pieredzē par to, kā veicās šīs tēmas apguvē, rakstot uz atsauksmes@laimigamgimenem.lv.

 

LASI ARĪ: Stundas plāns I – telefons un tā funkcijas

Stundas plāns III – telefona lietošanas noteikumi

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Foto avots: Shutterstock.com

Kas pirmklasniekam jāzina par saziņu ar svešiniekiem?

Bērniem uzsākot skolas gaitas un sākot lietot mobilās ierīces, vecākiem jārēķinās, ka atvasēm nāksies apgūt saskarsmes un komunikācijas prasmes ne tikai ar klasesbiedriem un draugiem, bet arī svešiniekiem. Lasīt tālāk »

Vai līdz ar pirmo skolas somu bērnam vajadzīgs arī pirmais mobilais telefons?

Daļai Latvijas ģimeņu šis septembris būs īpašs – viņu bērni uzsāks pirmās skolas gaitas. Kamēr lielākiem bērniem jau ir izstrādājies savs skolas ritms, pirmklasniekiem un viņu vecākiem priekšā daudz jaunu iespaidu un priecīga satraukuma. Atvasēm kļūstot aizvien patstāvīgākām, daudzi vecāki ir pārliecināti – pienācis laiks arī pirmajam mobilajam telefonam. Tomēr tikpat bieži sabiedrībā izskan šaubas, vai tiešām pirmklasniekam ir vajadzīgs telefons un vai tas bērnam nebūs lieks kārdinājums un traucēklis.  Lasīt tālāk »

Jaunajā mācību gadā 18 tūkstoši pirmklasnieku un bērnudārzu audzēkņu mācīsies telefonu lietot atbildīgi

Izglītības iestādes vēl var pietiekties bezmaksas materiālu saņemšanai. Lasīt tālāk »

Uzdod šos 4 jautājumus savam bērnam ik dienu un jūs nekad nepazaudēsies viens otru

Aizņemto strādājošo vecāku un bērnu attiecības ikdienā bieži paliek vien formāla jautājuma "Kā iet?" - "Normāli!"  līmenī. Ko darīt, lai vecāki tiešām zinātu, kā klājas viņu bērnam?  Lasīt tālāk »

Aija Baha-Velvele: pat tikai mazliet pamainot ikdienas paradumus, kļūsiet laimīgāki paši un darīsiet laimīgus apkārtējos

Geštaltterapeite Aija Baha-Velvele sniedz vienkārši īstenojamus un iedvesmojošus padomus, kā pārskatīt savas prioritātes. Lasīt tālāk »