Iniciatīva "Laimīgiem vecākiem laimīgi bērni"

Sociālā atbalsta speciālistus gatavo aktīvam darbam ar Latvijas ģimenēm

Šodien Rīgā ar bezmaksas mācību un iedvesmas lekciju skolu psihologiem, sociālajiem pedagogiem un citiem sociālā atbalsta speciālistiem aizsākam programmu “Laimīgiem vecākiem - laimīgi bērni”. Lasīt tālāk »

Izdots "Ceļvedis laimīgāku ģimenes attiecību veidošanā". Pieejams bez maksas

"Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm" ir izveidojusi ceļvedi, kurā atainotas dažādas dzīves situācijas un grūtības. Katrai situācijai piedāvāts ieskats iespējamajiem izejas ceļiem un risinājumiem.  Lasīt tālāk »

Pētījums "Bērnu laimes ienaidnieki Latvijā"

Pētījums “Bērnu laimes ienaidnieki Latvijā” veikts 2015. gada oktobrī, aptaujājot skolu psihologus un sociālā atbalsta speciālistus no Rīgas un Latvijas reģioniem. Lasīt tālāk »

Baiba Martinsone, lekcija “Speciālistu sadarbība ģimeņu atbalstam”

Ikvienas problēmas risināšanā pirmais solis ir attiecību veidošana vai atjaunošana - saprašanās meklēšana. Kā to paveikt un kas biežāk traucē?  Lasīt tālāk »

Haralda Burkovska iedvesmojošā lekcija “Laimes dimensijas”

Būt laimīgām - tā ir katra paša apņemšanās. Ir tik daudz iespēju, kā vairot savu laimes sajūtu un dot to arī citiem. Lasīt tālāk »

Anda Švinka, lekcija “Kā kļūt par labu klausītāju un sarunas biedru”

Mums katram ir dota spēja dzirdēt un tomēr tik bieži gadās, ka viens otru īsti nesadzirdam vai netiekam saklausīti un saprasti. Kas traucē pa īstam uzklausīt un veidot uzticēšanās pilnas un ciešas attiecības?  Lasīt tālāk »

Inga Akmentiņa Smildziņa, lekcija “Atbalsta instrumenti ģimeņu saticībai un to stiprināšanai”

Mums katram ir savs ērtākais veids, kā meklēt informāciju un palīdzību ģimenes dzīvē grūtākos brīžos - kāds labprātāk izlasa nepieciešamo informāciju, citam noder saruna. Lasīt tālāk »

Video: speciālistu pētījuma “Bērnu laimes ienaidnieki Latvijā” prezentācija, Inga Akmentiņa - Smildziņa

Plašāk par pētījuma secinājumiem un ceļiem problēmu risināšanai stāsta Inga Akmentiņa - Smildziņa, “Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm” vadītāja. Lasīt tālāk »

Saruna par pētījumu "Bērnu laimes ienaidnieki Latvijā" Latvijas Radio raidījumā "Ģimenes studija"

Šī gada 2.novembrī Latvijas radio raidījumā "Ģimenes studija" diskusija par pētījumu „Bērnu laimes ienaidnieki Latvijā”.  Lasīt tālāk »

Vecāku konflikti - būtiskākie bērnu laimes ienaidnieki

80% gadījumu bērnu emocionālās un uzvedības problēmu saknes ir meklējamas ģimenē, kur tās izraisa vecāku savstarpējie konflikti, kas dramatiski ietekmē bērnus. Lasīt tālāk »