Īpašs rituāls - ģimenes dziedāšanas laiks

Publicēts: 03.06.2016 09:55

Vakaros pirms miega vai no rītiem kopā dziediet dziesmas, kas nomierinās vai uzlādēs visai dienai. Šī tradīcija var tikt ieviesta, kad bērniņš ir vēl pavisam mazs, jo vecāku dziedāšana ne tikai nomierina mazuli, bet arī pozitīvi ietekmē attīstību. Bērns augot, iemācīsies teikt vārdus un ar laiku arī dziedāt līdzi. Vakaros varat dziedāt šūpuļdziesmas, piemēram, "Aijā žūžū lāča bērni", "Velc pelīte saldu miegu", bet no rītiem - "Labu rītu",  "Kur tu teci, gailīti mans".  

Faili lejupielādei:

supuldziesmas.pdf Lejupielādēt

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »