Kopīga ēdienkartes veidošana - katrs savu dienu lemj, ko celt galdā!

Publicēts: 20.06.2018 03:05

Visbiežāk ģimenēs ir viens galvenais vakariņu gatavotājs, kurš tad arī pieņem lēmumu, ko celt galdā, un dažkārt nāks nopūsties – nav ideju... Taču, ja ieviesīsiet tradīciju, ka par ēdienkarti atbildīgi ir visi – katrs savu dienu, tad būsiet pārsteigti, cik dažāda un interesanta veidosies jūsu ģimenes ēdienkarte. Kā tas notiek? Vienu dienu mamma lemj, ko ēdīsiet vakariņās. Nākamajā dienā gala vārdu saka tētis. Trešajā dienā tiek piepildītas bērna gastronomiskās izvēles. Un tā pēc kārtas, kamēr visiem ir bijusi iespēja izvēlēties. Šādā veidā iegūsiet vairākas būtiskas lietas: veicināsiet kopīgas maltītes, dažādosiet ēdienkarti, jo katram taču ir citi mīļākie ēdieni, un vairs nebūs jāsūdzas, ka bērns neēd. Nu viņš ēdīs teju visu!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar bērnu izgatavo ēdamās krāsas

Ļoti, ļoti vēlies kopā ar bērnu gleznot, bet mājās nav guašu krāsas nedz akvareļu? Neuztraucies! Kopā ar bērnu vari tās izgatavot pats no virtuvē esošajām lietām.  Lasīt tālāk »

Veidojiet savu herbāriju

Veidojiet savu herbāriju ar žāvētiem, kaltētiem augiem. Dodoties pastaigā ļaujiet bērnam izvēlēties nelielus augus vai to daļas, kuras viņš vēlas pievienot kolekcijai.        Lasīt tālāk »

Kopīga ēdienkartes veidošana - katrs savu dienu lemj, ko celt galdā!

Visbiežāk ģimenēs ir viens galvenais vakariņu gatavotājs, kurš tad arī pieņem lēmumu, ko celt galdā, un dažkārt nāks nopūsties – nav ideju...  Lasīt tālāk »

Slepenais rokasspiediens

Slepeno rokasspiedienu dažādās grupās izmanto jau tūkstošiem gadu, lai varētu atpazīt savas grupas piederīgos. Vēlāk šī tradīcija tika izmantota ģimenēs, lai nemanāmi nodotu viens otram informāciju.  Lasīt tālāk »

Izgatavo "Yo-Yo" pats no baloniem un rīsiem

"Yo-Yo" ir vispasaules zināma rotaļlieta, kas aizrauj gan bērnus, gan pieaugušos. Lai apgūtu šīs spēles pamatprincipu, nav jāiegulda daudz pūļu un prasmju.  Lasīt tālāk »