Kopīga ēdienkartes veidošana - katrs savu dienu lemj, ko celt galdā!

Publicēts: 20.06.2018 03:05

Visbiežāk ģimenēs ir viens galvenais vakariņu gatavotājs, kurš tad arī pieņem lēmumu, ko celt galdā, un dažkārt nāks nopūsties – nav ideju... Taču, ja ieviesīsiet tradīciju, ka par ēdienkarti atbildīgi ir visi – katrs savu dienu, tad būsiet pārsteigti, cik dažāda un interesanta veidosies jūsu ģimenes ēdienkarte. Kā tas notiek? Vienu dienu mamma lemj, ko ēdīsiet vakariņās. Nākamajā dienā gala vārdu saka tētis. Trešajā dienā tiek piepildītas bērna gastronomiskās izvēles. Un tā pēc kārtas, kamēr visiem ir bijusi iespēja izvēlēties. Šādā veidā iegūsiet vairākas būtiskas lietas: veicināsiet kopīgas maltītes, dažādosiet ēdienkarti, jo katram taču ir citi mīļākie ēdieni, un vairs nebūs jāsūdzas, ka bērns neēd. Nu viņš ēdīs teju visu!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »

Uzzīmējiet savu rudeni! Ideja pāra attiecību stiprināšanai

Patiešām – otas, kanva, krāsas un aidā pie dabas! Pat, ja nekad mūžā neesat gleznojuši, ir vērts uzgleznot Rudeni. Kopā.  Lasīt tālāk »