Kopīga ēdienkartes veidošana - katrs savu dienu lemj, ko celt galdā!

Publicēts: 20.06.2018 03:05

Visbiežāk ģimenēs ir viens galvenais vakariņu gatavotājs, kurš tad arī pieņem lēmumu, ko celt galdā, un dažkārt nāks nopūsties – nav ideju... Taču, ja ieviesīsiet tradīciju, ka par ēdienkarti atbildīgi ir visi – katrs savu dienu, tad būsiet pārsteigti, cik dažāda un interesanta veidosies jūsu ģimenes ēdienkarte. Kā tas notiek? Vienu dienu mamma lemj, ko ēdīsiet vakariņās. Nākamajā dienā gala vārdu saka tētis. Trešajā dienā tiek piepildītas bērna gastronomiskās izvēles. Un tā pēc kārtas, kamēr visiem ir bijusi iespēja izvēlēties. Šādā veidā iegūsiet vairākas būtiskas lietas: veicināsiet kopīgas maltītes, dažādosiet ēdienkarti, jo katram taču ir citi mīļākie ēdieni, un vairs nebūs jāsūdzas, ka bērns neēd. Nu viņš ēdīs teju visu!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »