Sviestmaižu diena

Publicēts: 30.10.2015 11:40

3.novembrī tiek atzīmēta Sviestmaižu diena, par godu tai brokastu rīti sāc radoši, izmēģiniet pagatavot neparastas sviestmaizes. Ļaujieties iztēlei un veidojat dažādu dzīvnieku sejiņas vai pat visu dzīvnieka ķermeni. Galvenais sagatavojat dažādus pārtikas produktus, piemēram, tomātus, gurķus, kukurūzu, zirņus, dilles, salātlapas, desu, sieru u.c. Sākumā varat palīdzēt bērniem, bet vēlāk jau viņi paši būs izdomas bagāti un vēl pamācīs jūs. 

Pamācību, kā pagatavot sviestmaizi, kura izskatās pēc lauvas, varat lejupielādēt.

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »