Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Publicēts: 23.08.2018 03:05

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama.

Tev būs nepieciešams (sastāvdaļu daudzumu vari izvēlēties pats):
- Dažādi žāvēti augļi vai ogas, piemēram, rozīnes un plūmes
- Zemesrieksti, lazdu vai jebkādi citi rieksti
- Saulespuķu vai ķirbju sēklas
- Medus vai iesala ekstrakts

Vispirms visas sastāvdaļas ir nepieciešams sasmalcināt, pajautā vecākiem, lai tev palīdz. Ja mājās ir blenderis, tad sasmalcināt vari tajā, bet, ja tāda nav, žāvētos augļus sagriez sīkākos gabaliņos, bet riekstus uzber uz tīra dvieļa un, ar gaļas āmurīti sitot, sasmalcini. 

Kad visu esi sasmalcinājis ieber visu bļodiņa un pievieno nedaudz medus vai iesala ekstrakta. Rūpīgi samaisi un tad ar rokām izveido nelielus taisnstūrus vai bumbiņas. Novieto tās uz cepamā papīra vai tīra šķīvja un uz pāris minūtēm ieliec ledusskapī. Pēc mirkļa nobaudi gardos enerģijas batoniņus!

Foto avots: Shutterstock.com

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »