Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Publicēts: 23.08.2018 03:05

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama.

Tev būs nepieciešams (sastāvdaļu daudzumu vari izvēlēties pats):
- Dažādi žāvēti augļi vai ogas, piemēram, rozīnes un plūmes
- Zemesrieksti, lazdu vai jebkādi citi rieksti
- Saulespuķu vai ķirbju sēklas
- Medus vai iesala ekstrakts

Vispirms visas sastāvdaļas ir nepieciešams sasmalcināt, pajautā vecākiem, lai tev palīdz. Ja mājās ir blenderis, tad sasmalcināt vari tajā, bet, ja tāda nav, žāvētos augļus sagriez sīkākos gabaliņos, bet riekstus uzber uz tīra dvieļa un, ar gaļas āmurīti sitot, sasmalcini. 

Kad visu esi sasmalcinājis ieber visu bļodiņa un pievieno nedaudz medus vai iesala ekstrakta. Rūpīgi samaisi un tad ar rokām izveido nelielus taisnstūrus vai bumbiņas. Novieto tās uz cepamā papīra vai tīra šķīvja un uz pāris minūtēm ieliec ledusskapī. Pēc mirkļa nobaudi gardos enerģijas batoniņus!

Foto avots: Shutterstock.com

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »

Uzzīmējiet savu rudeni! Ideja pāra attiecību stiprināšanai

Patiešām – otas, kanva, krāsas un aidā pie dabas! Pat, ja nekad mūžā neesat gleznojuši, ir vērts uzgleznot Rudeni. Kopā.  Lasīt tālāk »