Uztaisi zāles vīriņu bērniem un mājdzīvniekam!

Publicēts: 12.09.2015 12:00

Interesantā veidā iemāci bērnam rūpēties par dabu un mājdzīvnieku. Kopā uztaisiet zāles vīriņu, kuru laistīt, kopt un aprūpēt. Šāds vīriņš būs  gan veselīgs kaķim un sunim, gan interesants bērnam, gan noderīgs interjera atsvaidzināšanai.

Kas ir šis zāles vīriņš un kā to uztaisīt? Pavisam vienkārši un arī bērni var iesaistīties tā uztaisīšanā! Pamācību vari lejupielādēt.

Lūdz, lai bērni rūpējās par to un kādā īpašā burtnīcā atzīmē, cik ātri izaug vīriņa "mati". Šī zāle būs noderīga arī tavam mājas mīlulim - sunim vai kaķim. Ļauj viņam to ēst, jo tā kalpo kā efektīvs gremošanas trakta attīrīšanas mehānisms.

Foto avots: Shutterstock.com

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »