Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Publicēts: 30.10.2018 10:50

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru?

Izmēģiniet dabīgo matu masku no banāna, olas un ēdamkarotes medus, nedaudz piena un pāris ēdamkarotēm olīveļļas. Gan maskas gatavošana būs aizraujoša, gan arī pati procedūra, it īpaši, ja viena otrai palīdzēsiet. Varat izmantot kafijas biezumus kā skrubi. Pēc kārtīgas vannošanās, ādu nedaudz parīvējiet ar dabīgās kafijas biezumiem. 

Mazās jaunkundzes būs priecīga izmēģināt arī tavu krēmu un smaržīgos losjonus. Dažādo skaistumkopšanas procedūru beigās, palutiniet viena otru ar sejas, pēdu un plaukstu masāžu.

 

Foto avots: Shutterstock.com

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »

Uzzīmējiet savu rudeni! Ideja pāra attiecību stiprināšanai

Patiešām – otas, kanva, krāsas un aidā pie dabas! Pat, ja nekad mūžā neesat gleznojuši, ir vērts uzgleznot Rudeni. Kopā.  Lasīt tālāk »