No dzijas bumbiņām uzmeistaro nelielu paklāju

Publicēts: 28.10.2015 15:00

Atsvaidzini kādu no istabām ar pufīgu un krāsainu dzijas paklāju. To uzmeistarot varat kopā ar bērniem, jo tas ir vienkārši un aizraujoši. Gandarījums par kopā paveikto būs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tev būs nepieciešamas tikai pāris lietas - dzija, pirksti vai dakša, stiklašķiedras siets. 

Ar galda dakšas palīdzību vai izmantojot četrus pirkstus, sataisi daudz, dažādu krāsu dzijas bumbiņas - pamācību vari lejupielādēt. Kad bumbiņas gatavas, sien tās klāt stiklašķiedras sietam. Šādu sietu var iegādāties būvmateriālu veikalos. Sieta izmērs un forma ir atkarīga no tā, kādu to vēlies tu. Ar šķēru palīdzību to pavisam vienkārši var izgriezt sev vēlamajā formā. 

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »