Vīriešu gatavoto vakariņu diena

Publicēts: 30.10.2015 14:00

Šodien visi vīrieši pārvēršas par šefpavāriem. Vispirms saplāno, ko gatavosi, tad dodies uz veikalu un iegādājies nepieciešamo. Pārsteidz savus mīļos ar ko īpašu un vēl nenobaudītu!

Gatavošana nemaz nav sarežģīta, it īpaši, ja ir recepte. Ja neesi drošs par savām prasmēm - pagatavo saviem mīļajiem savu iecienītāko ēdienu vai tādu, kuru jau reiz esi gatavojis. Ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem izmēģini pagatavot lazanju. Recepti vari lejupielādēt. 

Foto avots: Shutterstock.com

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »