Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Publicēts: 29.10.2018 12:15

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti. Sveces gaisma spīd cauri standziņām, veidojot starus visapkārt.

Tev būs nepieciešama neliela glāze ar taisnām malām, kanēļa standziņas, karstā līme, lentītes dekoram, tējas svecīte, ko liek iekšā.

Kā uztaisīt?

Pielīmē standziņas ar karsto līmi. Ieteicams līmēt katru atsevišķi, savādāk līme ātri izžūst. Turklāt ātrā tempā var šķībi piestiprināt un sabojāt kopējo skatu. Uzmaniet bērnu pirkstiņus! Mazajiem palīgiem labāk palūgt padot standziņas un sasiet lentītes procesa beigās. Tās kalpos ne tikai kā dekors, bet arī kā papildus kanēļa stiprināšanas mehānisms. Lieciet iekšā tējas svecīti un baudiet ziemas tumšos vakarus ģimenes lokā omulīgā gaisotnē. 

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »

Uzzīmējiet savu rudeni! Ideja pāra attiecību stiprināšanai

Patiešām – otas, kanva, krāsas un aidā pie dabas! Pat, ja nekad mūžā neesat gleznojuši, ir vērts uzgleznot Rudeni. Kopā.  Lasīt tālāk »