Izgatavo "Yo-Yo" pats no baloniem un rīsiem

Publicēts: 12.06.2018 19:25

"Yo-Yo" ir vispasaules zināma rotaļlieta, kas aizrauj gan bērnus, gan pieaugušos. Lai apgūtu šīs spēles pamatprincipu, nav jāiegulda daudz pūļu un prasmju. Tomēr pievēršoties pavisam nopietni, "Yo-Yo" kļūst par lielu izaicinājumu ikvienam. 

Lai apgūtu pamatprincipus, vari izveidot pavisam vienkāršu "Yo-Yo" bumbiņu no rīsiem, pāris baloniem un gumijas. Ar piltuves palīdzību iepildi balonā rīsus. Rūpīgi to aizsien. Otram, tukšajam balonam nogriez šaurāko galu un pārvelc pāri piepildītajam balonam. Šādā veidā vari darināt arī krāsainu bumbiņu, izgriežot caurumus tukšam balonam un pārvelkot to pāri piepildītajam. Kad balons gatavs, piesien  pie tā elastīgu gumiju, otrā galā vari iesien atslēgu piekariņa riņķi, lai aiz tā vari turēt savu jaunizveidoto "Yo-Yo" bumbiņu. Ar šadu bumbiņu varēs spēlēties un trenēties arī paši mazākie. 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »