Izgatavo "Yo-Yo" pats no baloniem un rīsiem

Publicēts: 12.06.2018 19:25

"Yo-Yo" ir vispasaules zināma rotaļlieta, kas aizrauj gan bērnus, gan pieaugušos. Lai apgūtu šīs spēles pamatprincipu, nav jāiegulda daudz pūļu un prasmju. Tomēr pievēršoties pavisam nopietni, "Yo-Yo" kļūst par lielu izaicinājumu ikvienam. 

Lai apgūtu pamatprincipus, vari izveidot pavisam vienkāršu "Yo-Yo" bumbiņu no rīsiem, pāris baloniem un gumijas. Ar piltuves palīdzību iepildi balonā rīsus. Rūpīgi to aizsien. Otram, tukšajam balonam nogriez šaurāko galu un pārvelc pāri piepildītajam balonam. Šādā veidā vari darināt arī krāsainu bumbiņu, izgriežot caurumus tukšam balonam un pārvelkot to pāri piepildītajam. Kad balons gatavs, piesien  pie tā elastīgu gumiju, otrā galā vari iesien atslēgu piekariņa riņķi, lai aiz tā vari turēt savu jaunizveidoto "Yo-Yo" bumbiņu. Ar šadu bumbiņu varēs spēlēties un trenēties arī paši mazākie. 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Uztaisi pārsteiguma zīmītes bērniem

Šādas zīmītes vecāki var ielikt bērnam līdzi uz skolu vai bērnudārzu. Zīmītē vecāki ieraksta novēlējumu dienai, joku, pamācību vai uzzīmē zīmējumu, kas bērnu iepriecinātu.       Lasīt tālāk »

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »