Radi ilūziju uz papīra

Publicēts: 03.07.2018 13:20

Vakaros, kad gribas ar ģimeni kopā pazīmēt vai vienkārši mierīgi pavadīt laiku, varat izmēģināt uzzīmēt vienkāršu, bet interesantu ilūziju. Vispirms uz baltas papīra lapas uzliec savu plaukstu un apvelc tās kontūru. Nākamais uzdevums aizņems mazliet vairāk laika, bet tieši tas palīdzēs radīt ilūziju, ka tava roka uz papīra nav plakana. 

No augšpuses sāc vilkt horizontālas līnijas pār lapu, līdz ko esi nonācis līdz rokas kontūrai, līniju velc ar nelielu loku, bet, kad rokas kontūra beidzas, velc atkal taisnu līniju. Tā savelc līnijas pār visu lapu. Ja tava roka uz lapas izskatās formīgāka, tad tev viss izdevies lieliski! 

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »