Radi ilūziju uz papīra

Publicēts: 03.07.2018 13:20

Vakaros, kad gribas ar ģimeni kopā pazīmēt vai vienkārši mierīgi pavadīt laiku, varat izmēģināt uzzīmēt vienkāršu, bet interesantu ilūziju. Vispirms uz baltas papīra lapas uzliec savu plaukstu un apvelc tās kontūru. Nākamais uzdevums aizņems mazliet vairāk laika, bet tieši tas palīdzēs radīt ilūziju, ka tava roka uz papīra nav plakana. 

No augšpuses sāc vilkt horizontālas līnijas pār lapu, līdz ko esi nonācis līdz rokas kontūrai, līniju velc ar nelielu loku, bet, kad rokas kontūra beidzas, velc atkal taisnu līniju. Tā savelc līnijas pār visu lapu. Ja tava roka uz lapas izskatās formīgāka, tad tev viss izdevies lieliski! 

Foto avots: Shutterstock.com

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Uztaisi pārsteiguma zīmītes bērniem

Šādas zīmītes vecāki var ielikt bērnam līdzi uz skolu vai bērnudārzu. Zīmītē vecāki ieraksta novēlējumu dienai, joku, pamācību vai uzzīmē zīmējumu, kas bērnu iepriecinātu.       Lasīt tālāk »

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »