Izpaudies radoši - papildini krāsainos plaukstas nospiedumus

Publicēts: 19.09.2018 13:45

Bērniem vienmēr paticis, ja vecāki ļauj sasmērēt rokas, tāpēc dariet to kopā, radot skaistus un radošus mākslas darbus. Vispirms sagatavojiet dažādas guašu krāsas vai pirkstiņkrāsas. Ar otas palīdzību noklājiet visu plaukstu ar krāsu un uzlieciet to uz baltas papīra lapas, veidojot nospiedumus. 

Tad ļaujiet vaļu fantāzijai un papildiniet gleznu - varbūt tavs plaukstas nospiedums izskatās kā zilonēna ķermenis vai puķes zieds. Piezīmē savam plaukstas nospiedumam papildinošas detaļas - asti, ausis, acis, kātu, lapas vai jeb ko citu, kas tavuprāt liks gleznai izskatīties vēl labāk. 

Foto avots: Shutterstock.com

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »