Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Publicēts: 01.08.2018 07:05

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu. 
Tev būs nepieciešams koka irbulīši vai gluda adāmadata un balons. Balonu piepūt tik daudz, lai tā diametrs ir nedaudz mazāks nekā irbulīša/adatas garums. Piepūsto balonu aizsien un iedur iesmiņu pie sasietā pušķīša un izdur tieši cauri balonam. Pamēģini izdurt vairākus irbuļus, jo balons nesaplīsīs. Iesakām tos sasmērēt ar ziepēm, lai tas ir gludāks un nav jūtamas tā atskabargas. Ja irbuli centīsies durt balona vidū, balons noteikti saplīsīs, tāpēc atceries - dur sākot no aizsietā gala!
 

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »