Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Publicēts: 11.08.2018 22:30

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Viennozīmīgi nav noteikts, kādiem jābūt vēja zvaniem. Svarīgākais ir tas, lai tev pašam tas patiktu un, kustoties vējā, tas radītu neparastu skaņu. 

Vēja zvanu darināšanā vari izmantot gan dabas materiālus, gan mākslīgos, piemēram, gliemežvākus, koka spriguļus, pērlītes, lentītes, auklu, stieples, rupju dziju, krāsainus stikla gabalus, CD diskus, akmeņus, dekorus, kas izgriezti no plastmasas pudelēm, veikalā nopērkamus zvaniņus u.c. 

 

Brīnišķīgu skaņu radīs arī metāla vai koka caurules. Vispirms nepieciešams izvēlēties pamatni pie kuras stiprināt pārējās detaļas, tas var būt neliels koka dēlītis, plastmasas plāksne, kurā ar urbi izveidot nelielus caurumus. Pie pamatnes ar auklas vai lentu palīdzību piestiprini metāla vai koka caurules, kuras ir dažādos garumos, tas radīs atšķirīgu skaņu. Izveidoto vēja zvanu vari papildināt ar dažādiem sīkiem dekoratīviem elementiem.

Vēja zvani

 

Biezu un stingru auklu vietā vari izmantot arī makšķernieku auklu. Papildini to ar skaistiem smalkiem dekoriem, piemēram, nokrāsotiem stikla vai plastmasas gabaliņiem. No plastmasas pudelēm tu vari izgriezt dažādas formas, piemēram, puķes, zvaigznes, sirdis, trīsstūrus utt. Nokrāso tos ar nagulaku vai aerosolkrāsu. Vēja zvanus papildini ar pērlītēm, bumbiņām, kas vējā radīs skaņu. 

Vēja zvani

Foto avots: Shutterstock.com

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »

Uzzīmējiet savu rudeni! Ideja pāra attiecību stiprināšanai

Patiešām – otas, kanva, krāsas un aidā pie dabas! Pat, ja nekad mūžā neesat gleznojuši, ir vērts uzgleznot Rudeni. Kopā.  Lasīt tālāk »