Pagatavo gardus rabarberu mafinus. RECEPTE

Publicēts: 12.05.2016 13:00

Dārzos jau sparīgi aug rabarberi, laiks tos pielietot gardu un neparastu mafinu pagatavošanai. Šos mafinu gatavo bez govs piena, kas ir liels plus, ja kādam no ģimenes locekļiem tas negaršo. Iepriecini Ģimenes dienā savus mīļos ar gardu un veselīgu pavasara kārumu. Ja esat ieplānojuši Ģimenes dienu pavadīt ārpus mājās, šie mafini lieliski noderēs, kā uzkodas tālākā ceļā. Pagatavo tos jau laikus. 

Recepti pagatavošanai vari lejupielādēt.

Foto avots: Shutterstock.com

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »