Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Publicēts: 26.09.2018 18:05

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros. 

Burgeru pagatavošana ir pavisam vienkārša. Ņem apaļās burgeru maizītes, tās liec cepeškrāsnī un nedaudz apgrauzdē. Kad izņemtas no krāsns, uz vienas no pusēm kārto ripiņās sagrieztus pašu marinētus gurķīšus, pārlej ar majonēzi, tad pārklāj ar salātu lapiņām (droši liec vairākas!). Virs salātu lapām liec žāvētu gaļu un šķēlīti siera. Liec virsū otru burgera pusīti, saspraud karodziņus un cel galdā!

Kā gatavo karodziņus? Ņem papīru, griež nelielās, garenās strēmelītēs, ko saloka uz pusēm, locījuma vietā liek mazo kanapē kociņu, papīru salīmē. Uz papīra bērns raksta ģimenes locekļu vārdus. 

Labu apetīti!

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »