Saldējuma dienā, protams, jāēd saldējums! RECEPTES

Publicēts: 15.07.2016 10:00

17. jūlijā daudzviet pasaulē atzīmē Saldējuma dienu.

Šajā dienā, protams, jāēd saldējums. Visdažādākajās garšās un krāsās to varat iegādāties veikalā. Varat arī visa ģimene doties uz kādu kafejnīcu, kur mieloties ar glīti noformētu saldējumu vai saldējuma kokteili. 

Taču šo vēso kārumu varat pagatavot mājas apstākļos (receptes vari lejupielādēt), izmantojot visdažādākos augļus un ogas garšas kārpiņu iepriecināšanai. Saldējuma rotāšanai varat izmantot ne tikai upenes, avenes, jāņogas, vēlās zemenes, mellenes, kazenes un ķiršus, bet arī piparmētru lapiņas, šokolādes gabaliņus un saberztus cepumus. 

 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »