Ģimenes tradīciju vakars: pastāsti man...!

Publicēts: 09.08.2018 18:35

Viens no veidiem, kā stiprināt ģimenes saites, ir katru dienu sanākt kopā un apsēsties ērti vienā telpā un izvēlēties kādu īpašu priekšmetu, kuru laiž pa apli. Kam tiem priekšmets, tas izsaka savu viedokli, stāstu, vai sajūtas. 

Vēl ir iespējams iegādāties galda spēles, starp kurām ir atrodamas tādas, kas liek izstāstīt kādu pasaku vai asociācijas, stāstu, izdomājot uz vietas. Tas liks gan rosīties fantāzijai, gan raisīs sarunas arī par ģimenei nozīmīgākām tēmām.

Vēl uz savstarpējām sarunām un diskusijām rosinošs varētu būt grāmatu lasīšanas prieks kopā. Pie gardas tases tējas un kāda kāruma rokas stiepiena attālumā.

Reizēm savu sakāmo var izteikt... krāsojot un zīmējot. Tas būs interesanti arī pieaugušajiem, jo – lai cik mēs būtu rūpju mākti, tā ir lieliska iespēja izpausties savam iekšējam bērnam un emocijām, protams, atrodot un padziļinot kontaktu ar saviem ģimenes locekļiem. 

Foto: Inga Millere

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »

Uzzīmējiet savu rudeni! Ideja pāra attiecību stiprināšanai

Patiešām – otas, kanva, krāsas un aidā pie dabas! Pat, ja nekad mūžā neesat gleznojuši, ir vērts uzgleznot Rudeni. Kopā.  Lasīt tālāk »