Ģimenes tradīciju vakars: pastāsti man...!

Publicēts: 09.08.2018 18:35

Viens no veidiem, kā stiprināt ģimenes saites, ir katru dienu sanākt kopā un apsēsties ērti vienā telpā un izvēlēties kādu īpašu priekšmetu, kuru laiž pa apli. Kam tiem priekšmets, tas izsaka savu viedokli, stāstu, vai sajūtas. 

Vēl ir iespējams iegādāties galda spēles, starp kurām ir atrodamas tādas, kas liek izstāstīt kādu pasaku vai asociācijas, stāstu, izdomājot uz vietas. Tas liks gan rosīties fantāzijai, gan raisīs sarunas arī par ģimenei nozīmīgākām tēmām.

Vēl uz savstarpējām sarunām un diskusijām rosinošs varētu būt grāmatu lasīšanas prieks kopā. Pie gardas tases tējas un kāda kāruma rokas stiepiena attālumā.

Reizēm savu sakāmo var izteikt... krāsojot un zīmējot. Tas būs interesanti arī pieaugušajiem, jo – lai cik mēs būtu rūpju mākti, tā ir lieliska iespēja izpausties savam iekšējam bērnam un emocijām, protams, atrodot un padziļinot kontaktu ar saviem ģimenes locekļiem. 

Foto: Inga Millere

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »