Randiņi, dzeja un uzdevumu kartītes romantiskām noskaņām

Publicēts: 25.09.2018 15:00

Kad vecāki ir izkāpuši no savām ikdienas pienākumu kurpēm, laiks ļauties atpūtai divatā: smieklu un labu sajūtu pilnai.

Randiņš – uzaiciniet viens otru uz vakariņām. Pucējieties, izsakiet komplimentus, atcerieties laiku un sajūtas, kad satikāties pirmo reizi. Savus pirmos randiņus. Sūtiet īsziņas un smaidiet!

Dzejdari – uzrakstiet dzejoli! Var arī bez atskaņām, bet no sirds. Nolasiet to viens otram priekšā. 

Kuponi – sarakstiet uz kartītēm, ko otram būtu jāizdara. Piemēram, „jānodzied dziesma”, „jāaizved uz kino”, „jāpagatavo vakariņas diviem” utt.. Izlozējiet un pildiet kartītēs noteikto. Drīkst mēģināt mainīties ar kuponiem uz abpusēji pieņemamiem noteikumiem. 

Foto avots: Shutterstock.com

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »