Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Publicēts: 26.09.2018 17:05

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Sākoties jaunam semestrim, sākas jauni piedzīvojumi, notikumi. Ir vērts atcerēties interesantāko, smieklīgāko, vērtīgāko. Krāt pa mazai bildītei, lai gada noslēgumā būtu aizraujoši atskatīties uz to visu. Kā Fotodienasgrāmata.

Fotogrāfijas var izdrukāt ar visparastākā printera palīdzību, nelielas pēc izmēra. Fotosienu var veidot gan ar līmlentes gabaliņiem pielīmējot pie visu akceptētas sienas daļas vai ledusskapja, vai arī – uz novilktām aukliņām: bildes piestiprina ar maziem knaģīšiem. 

Foto avots: Shutterstock.com

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »