Košais, radošais ģimenes galds!

Publicēts: 07.09.2016 12:20

Kad ir vēlme pēc kopīgām nodarbēm un sarunām, izmantojiet galdu kā vienojošu elementu. Pārvērtiet galdu par radošu sarunu vietu, kurā izpausties un pavadīt kopā laiku koši, ar aizrautību un jaunām atklāsmēm. 

Ar parasto līmlenti piestipriniet pie galda virsmas pēc iespējas lielāku baltu lapu, tā var būt arī salīmēta no vairākām. Lai noklāta ir pilnībā visa galda platība (apakšā var arī paklāt vaskadrānu). Uz galda novietojiet trauku ar dažādu krāsu krītiņiem vai ūdenskrāsām. 

Sanāciet kopā vakaros un brīvdienās: vienojieties – ko tajā dienā zīmēsiet kopīgi (tematika), krāsojiet, sarunājieties. Tas ir skaists veids, kā sarunāties, izpaust savas sajūtas un pasargāt pārējās mājokļa virsmas, ja mājās ir mazi bērni ar lielu vēlmi zīmēt.

Kad papīra virsma ir piepildīta ar zīmējumiem, to var viegli un ērti nomainīt pret nākamo. 

Foto avots: Shutterstock.com

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »