Košais, radošais ģimenes galds!

Publicēts: 07.09.2016 12:20

Kad ir vēlme pēc kopīgām nodarbēm un sarunām, izmantojiet galdu kā vienojošu elementu. Pārvērtiet galdu par radošu sarunu vietu, kurā izpausties un pavadīt kopā laiku koši, ar aizrautību un jaunām atklāsmēm. 

Ar parasto līmlenti piestipriniet pie galda virsmas pēc iespējas lielāku baltu lapu, tā var būt arī salīmēta no vairākām. Lai noklāta ir pilnībā visa galda platība (apakšā var arī paklāt vaskadrānu). Uz galda novietojiet trauku ar dažādu krāsu krītiņiem vai ūdenskrāsām. 

Sanāciet kopā vakaros un brīvdienās: vienojieties – ko tajā dienā zīmēsiet kopīgi (tematika), krāsojiet, sarunājieties. Tas ir skaists veids, kā sarunāties, izpaust savas sajūtas un pasargāt pārējās mājokļa virsmas, ja mājās ir mazi bērni ar lielu vēlmi zīmēt.

Kad papīra virsma ir piepildīta ar zīmējumiem, to var viegli un ērti nomainīt pret nākamo. 

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »