Interesantu sarunu ierosināšanai - īpašs zīmīšu trauks

Publicēts: 17.10.2018 12:25

Jau izsenis ir zināms, ka kopīga ģimenes maltīte ir veselīgu savstarpējo attiecību viens no stūrakmeņiem. Protams, paturam prātā, ka ar pilnu muti runāt nedrīkst, bet pārējā laikā – sarunas pie galda ir labs veids, kā uzzināt, kā pārējiem klājas, kas jauns, izrunāt problēmsituācijas patīkamā gaisotnē, kā arī – apspriest dažādas interesantas tēmas par pasauli. 

Lai būtu ērtāk un aizraujošāk, izveidojiet stikla trauciņu, kurā ielieciet ar roku rakstītas krāsainas lapiņas ar norādēm par konkrētām sarunu tēmām. Piemēram, māmiņa savas ieteiktās sarunu tematikas raksta uz dzeltenām lapiņām tētis – uz zaļām utt.. Lapiņas sarullē un iemet traukā, sajauc un liek uz galda katras maltītes laikā. Tas ir labs veids, kā uzsākt un/ vai turpināt sarunas. 

Foto avots: Shutterstock.com

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »

Uzzīmējiet savu rudeni! Ideja pāra attiecību stiprināšanai

Patiešām – otas, kanva, krāsas un aidā pie dabas! Pat, ja nekad mūžā neesat gleznojuši, ir vērts uzgleznot Rudeni. Kopā.  Lasīt tālāk »