Pastaigas parkos. Ideja pārim

Publicēts: 02.10.2016 19:35

Pastaigas ir veselīgas un kopā – lieliskas! Atvelciet elpu romantiskās, klusās vai sarunu pilnās pastaigās pa parkiem divatā.

Izpētiet savas pilsētas parkus un sastādiet citu pilsētu parku sarakstu, kurus vēlētos kopā izstaigāt. Latvijā ir daudz pilsētas un pils parku. Izziniet kopā faktus par katru no apmeklētājām vietām, esiet viens otram gids un saglabājiet atmiņas arī bilžu veidā par šīm pastaigām un uzzināto. 

Uztaisiet un izprintējiet savu parku sarakstu – karti un pielieciet pie ledusskapja vai ziņojumu dēļa mājās. Atzīmējiet katru apmeklējuma reizi ar nelielu piezīmi, kas liek vienmēr pasmaidīt.

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »