Pastaigas parkos. Ideja pārim

Publicēts: 02.10.2016 19:35

Pastaigas ir veselīgas un kopā – lieliskas! Atvelciet elpu romantiskās, klusās vai sarunu pilnās pastaigās pa parkiem divatā.

Izpētiet savas pilsētas parkus un sastādiet citu pilsētu parku sarakstu, kurus vēlētos kopā izstaigāt. Latvijā ir daudz pilsētas un pils parku. Izziniet kopā faktus par katru no apmeklētājām vietām, esiet viens otram gids un saglabājiet atmiņas arī bilžu veidā par šīm pastaigām un uzzināto. 

Uztaisiet un izprintējiet savu parku sarakstu – karti un pielieciet pie ledusskapja vai ziņojumu dēļa mājās. Atzīmējiet katru apmeklējuma reizi ar nelielu piezīmi, kas liek vienmēr pasmaidīt.

Foto avots: Shutterstock.com

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Uztaisi pārsteiguma zīmītes bērniem

Šādas zīmītes vecāki var ielikt bērnam līdzi uz skolu vai bērnudārzu. Zīmītē vecāki ieraksta novēlējumu dienai, joku, pamācību vai uzzīmē zīmējumu, kas bērnu iepriecinātu.       Lasīt tālāk »

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »