Ģimenes Dienasgrāmata - piezīmēm, zīmējumiem, atmiņām un emocijām

Publicēts: 15.10.2016 18:45

No zīmēšanas 4A lapām izveidojiet grāmatu, kurā var rakstīt, zīmēt, veikt piezīmes, ielīmēt kaut ko. Parūpējieties par vāka noformējumu kopīgi un novietojiet Dienasgrāmatu jums visiem pieejamā vietā, blakus trauciņu ar zīmuļiem, dzēšgumiju, pildspalvām un līmes zīmuli.

Vienojieties, ka kopā aizpildīsiet katru dienu – pa vienai lapai. Viens uzraksta kādu teikumu, ar ko šī diena lieliska vai īpaša, otrs – uzzīmē nelielu zīmējumu (ilustrācija), trešais – ielīmē šokolādes papīrīti, jo viņa diena bijusi salda. 

Veltiet ik vakaru kopīgai Dienasgrāmatas aizpildīšanai. Tas būs lielisks rituāls, lai izveidotu pārskatāmas atmiņas un pārrunātu dienas notikumus un uzklausītu viens otru. Pēc dažiem gadiem šīs Dienasgrāmatas jūsu ģimenei būs īsts dārgums – vesela atmiņu psasule!

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »