Ģimenes Dienasgrāmata - piezīmēm, zīmējumiem, atmiņām un emocijām

Publicēts: 15.10.2016 18:45

No zīmēšanas 4A lapām izveidojiet grāmatu, kurā var rakstīt, zīmēt, veikt piezīmes, ielīmēt kaut ko. Parūpējieties par vāka noformējumu kopīgi un novietojiet Dienasgrāmatu jums visiem pieejamā vietā, blakus trauciņu ar zīmuļiem, dzēšgumiju, pildspalvām un līmes zīmuli.

Vienojieties, ka kopā aizpildīsiet katru dienu – pa vienai lapai. Viens uzraksta kādu teikumu, ar ko šī diena lieliska vai īpaša, otrs – uzzīmē nelielu zīmējumu (ilustrācija), trešais – ielīmē šokolādes papīrīti, jo viņa diena bijusi salda. 

Veltiet ik vakaru kopīgai Dienasgrāmatas aizpildīšanai. Tas būs lielisks rituāls, lai izveidotu pārskatāmas atmiņas un pārrunātu dienas notikumus un uzklausītu viens otru. Pēc dažiem gadiem šīs Dienasgrāmatas jūsu ģimenei būs īsts dārgums – vesela atmiņu psasule!

Foto avots: Shutterstock.com

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Uztaisi pārsteiguma zīmītes bērniem

Šādas zīmītes vecāki var ielikt bērnam līdzi uz skolu vai bērnudārzu. Zīmītē vecāki ieraksta novēlējumu dienai, joku, pamācību vai uzzīmē zīmējumu, kas bērnu iepriecinātu.       Lasīt tālāk »

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »