Atbalsti bērnu un palīdzi pieteikties dalībai kino kritiķu žūrijā!

Publicēts: 18.07.2017 16:05

Rīgas Starptautiskā kino festivāla (RIGA IFF) pirmajā nedēļas nogalē, 9. un 10. septembrī, kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies bērnu filmu un pasākumu programma KIDS WEEKEND. Šogad KIDS WEEKEND programmā īpaša vieta ir atvēlēta tieši animācijai.

Domājot par skolas vecuma bērniem, programmā, kā ierasts, būs iekļautas arī jaunākās pilnmetrāžas filmas no dažādām Eiropas valstīm.  

Apzinoties, ka bērnu kino vislabāk spēj novērtēt tieši jaunākā paaudze, RIGA IFF aicina 7 - 13 gadus vecus interesentus pieteikties bērnu dalībai žūrijā. Bērnu žūrija arī šogad izraudzīs labāko no KIDS WEEKEND programmas filmām un tai piešķirs balvu.

Skaties pielikumā nolikumu, kas jāņem vērā, piesakoties dalībai žūrijā! 

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »

Īpašs burgeris ar personalizētām zīmītēm. Ideja vakariņām!

Ja kādā vakarā gribas palutināt ģimeni ar kaut ko neparastu, pagatavo burerus. Nevis šādus tādus, bet veselīgus. Un palūdz bērnam sagatavot īpašus karodziņus, ko iespraust burgeros.  Lasīt tālāk »

Fotosiena skolas mirkļu iemūžināšanai

Lai arī šobrīd aktuāli ir veidot „virtuālo fotosienu”, interesanti un vērtīgi ir tādu uztaisīt mājās. Lasīt tālāk »