Krāsošanas maratons: radām uz žoga brīnišķīgas ainavas!

Publicēts: 20.07.2017 18:35

Esat ieraduši, ka koka sēta ap māju ir vienā krāsā - parasti brūna vai zaļa? Esiet radoši un piešķiriet savam žogam personību!

Ja jūsu pagalmā iecerēts pikniks vai dārza ballīte, sarīkojiet neparastu atrakciju - žoga izdaiļošanu ar dažādiem zīmējumiem vai krāsu laukumiem!

Jums vajadzēs žogam piemērotu krāsu dažādos toņos, otas, lielākus un mazākus cimdus, uzsvārčus, ko izmantot, lai krāsotāji nenotraipītu apģērbu. Var lūgt katram dalībniekam paņemt līdzi apģērbu, ko plānots uzvilkt pēdējo reizi pirms izmešanas. 

Kad krāsotāji sapulcējušies, varat dot tēmu, ko vēlaties redzēt uz žoga - vasaru, debesis, ziedus  u.c. Taču varat arī dalībniekiem ļaut vaļu fantāzijai. 

Rezultāts jūs noteikti iepriecinās!

Atgādinām, ka bērniem krāsošanas laikā ir jābūt pieaugušo uzraudzībā. 

Kopīga vakara pasaciņa – katrs stāsta pa teikumam!

Bērniem vakara pasakas ir ne tikai ļoti mīļas, bet arī nepieciešamas. Ja esi no tiem vecākiem, kuriem nepatīk lasīt priekšā, ievies tradīciju – pasaku stāstīt visiem kopā.  Lasīt tālāk »

Bērni arī Tavā darbā. Kā organizēt dienu bērniem "Darbā bērni"

Lai veicinātu ģimenei draudzīgas darba kultūras attīstību Latvijā, kā arī palīdzētu uzņēmumiem sekmēt savu darbinieku lojalitāti, arī šogad tiek īstenota iniciatīva “Darbā bērni”. Lasīt tālāk »

Ģimenes recepšu grāmatai: saldējuma zemeņu kokteilis

Karstā dienā gatavojam visai ģimenei saldējuma kokteili! Lasīt tālāk »

Ikvakara ģimenes futbola mačs

Ja ziemas vakarā dažkārt grūti saņemties, lai izietu ārā, tad vasara smaržas un gaisma ir ļoti aicinošas. Ir vērts izmantot laiku, lai dotos visi kopā ārā un izspēlētu vienu futbola maču. Lasīt tālāk »

Izvizinām bērnus ar ķerru!

Kādā pauzē starp dārza darbiem, atrodam laiku izvizināt bērnus ar ķerru!  Lasīt tālāk »