Krāsošanas maratons: radām uz žoga brīnišķīgas ainavas!

Esat ieraduši, ka koka sēta ap māju ir vienā krāsā - parasti brūna vai zaļa? Esiet radoši un piešķiriet savam žogam personību!

Ja jūsu pagalmā iecerēts pikniks vai dārza ballīte, sarīkojiet neparastu atrakciju - žoga izdaiļošanu ar dažādiem zīmējumiem vai krāsu laukumiem!

Jums vajadzēs žogam piemērotu krāsu dažādos toņos, otas, lielākus un mazākus cimdus, uzsvārčus, ko izmantot, lai krāsotāji nenotraipītu apģērbu. Var lūgt katram dalībniekam paņemt līdzi apģērbu, ko plānots uzvilkt pēdējo reizi pirms izmešanas. 

Kad krāsotāji sapulcējušies, varat dot tēmu, ko vēlaties redzēt uz žoga - vasaru, debesis, ziedus  u.c. Taču varat arī dalībniekiem ļaut vaļu fantāzijai. 

Rezultāts jūs noteikti iepriecinās!

Atgādinām, ka bērniem krāsošanas laikā ir jābūt pieaugušo uzraudzībā. 

Ieziemojam velosipēdus!

Ir drosminieki, kas ar velosipēdu brauc visu ziemu. Taču daļa dažādu iemeslu dēļ šo braucamo garāžā vai pagrabā atstāj līdz pavasarim.  Lasīt tālāk »

Vienojamies ar bērnu par telefona lietošanas noteikumiem

Agri vai vēlu ikviena maza cilvēka dzīvē ienāk tālrunis. Un tajā brīdī ir svarīgi ar atvasi vienoties par tā lietošanas noteikumiem, kas arī mazā cilvēka dzīvi radīs sakārtotāku un vieglāk prognozējamu.  Lasīt tālāk »

Šķirojam atkritumus!

Ja vēl to neesat sākuši darīt, ir laiks ieviest atkritumu šķirošanu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju, izmantojot tamborētu sedziņu. Video pamācība

Tumšie rudens vakari ir piemērots brīdis, lai ķertos klāt rokdarbiem. Piedāvājam ideju, kā viegli pagatavot greznu sapņu ķērāju. Kas nepieciešams un kā to darīt - ieskaties video pamācībā! Lasīt tālāk »

Piedalies projektā “Gadsimta albums” un pastāsti bērniem par ģimenes foto redzamajiem

Īpaši izveidotā vietnē www.latvijasgadsimts.lv iespēja piedalīties projektā “Gadsimta albums” un pastāstīt par savas dzimtas vēsturē svarīgu notikumu, personību vai vietu.  Lasīt tālāk »