Krāsošanas maratons: radām uz žoga brīnišķīgas ainavas!

Esat ieraduši, ka koka sēta ap māju ir vienā krāsā - parasti brūna vai zaļa? Esiet radoši un piešķiriet savam žogam personību!

Ja jūsu pagalmā iecerēts pikniks vai dārza ballīte, sarīkojiet neparastu atrakciju - žoga izdaiļošanu ar dažādiem zīmējumiem vai krāsu laukumiem!

Jums vajadzēs žogam piemērotu krāsu dažādos toņos, otas, lielākus un mazākus cimdus, uzsvārčus, ko izmantot, lai krāsotāji nenotraipītu apģērbu. Var lūgt katram dalībniekam paņemt līdzi apģērbu, ko plānots uzvilkt pēdējo reizi pirms izmešanas. 

Kad krāsotāji sapulcējušies, varat dot tēmu, ko vēlaties redzēt uz žoga - vasaru, debesis, ziedus  u.c. Taču varat arī dalībniekiem ļaut vaļu fantāzijai. 

Rezultāts jūs noteikti iepriecinās!

Atgādinām, ka bērniem krāsošanas laikā ir jābūt pieaugušo uzraudzībā. 

Saldējuma kociņi - pamats jautriem dzīvnieciņiem

Ja esat iecienījuši saldējumus uz kociņa, kociņus neizmetiet, bet iekrājiet, jo noderēs radošajās nodarbēs! Lasīt tālāk »

Kopīgi salabo ģimenes bibliotēku

Septembris ir īstais laiks, lai ne tikai skolēni savākotu un sakārtotu mācību grāmatas, bet visa ģimene kopā izskatītu mājas bibliotēku un salabotu tās grāmatas, kurām tas nepieciešams. Lasīt tālāk »

Izgatavo rotaļu lelli lomu spēlēm

Pavadi ar savu mazo jautru vakaru - kopā uzšujat filca lelli un spēlējaties lomu spēlēs. Piedāvājam izgatavot rotaļu raganiņu.  Lasīt tālāk »

Jaunums! Slaima pagatavošana paša spēkiem

Šobrīd strauju popularitāti bērnu vidū ir ieguvis "Slaims". Elastīga masa ar kuru var jautri rotaļāties, veidojot dažādas figūras. Interesanta nodarbe visa vakara garumā! Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgumu pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »