Krāsošanas maratons: radām uz žoga brīnišķīgas ainavas!

Publicēts: 20.07.2017 18:35

Esat ieraduši, ka koka sēta ap māju ir vienā krāsā - parasti brūna vai zaļa? Esiet radoši un piešķiriet savam žogam personību!

Ja jūsu pagalmā iecerēts pikniks vai dārza ballīte, sarīkojiet neparastu atrakciju - žoga izdaiļošanu ar dažādiem zīmējumiem vai krāsu laukumiem!

Jums vajadzēs žogam piemērotu krāsu dažādos toņos, otas, lielākus un mazākus cimdus, uzsvārčus, ko izmantot, lai krāsotāji nenotraipītu apģērbu. Var lūgt katram dalībniekam paņemt līdzi apģērbu, ko plānots uzvilkt pēdējo reizi pirms izmešanas. 

Kad krāsotāji sapulcējušies, varat dot tēmu, ko vēlaties redzēt uz žoga - vasaru, debesis, ziedus  u.c. Taču varat arī dalībniekiem ļaut vaļu fantāzijai. 

Rezultāts jūs noteikti iepriecinās!

Atgādinām, ka bērniem krāsošanas laikā ir jābūt pieaugušo uzraudzībā. 

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »