Kamēr vasara nav beigusies, dodamies ekspedīcijā uz pļavu!

Publicēts: 21.08.2017 13:05

Kamēr vasara vēl ir pilnā plaukumā, dodamies mierpilnā ekspedīcijā uz pļavu, lai sadzirdētu, saredzētu, sataustītu un sajustu!

Lai gājiens būtu veiksmīgs, ieplānojiet vismaz stundu, ko pavadīt pļavā. Ja diena nav pārāk silta, uzvelciet jaciņu ar garām rokām, zeķes. Varbūt pat gumijas zābaciņus, taču patīkami būs pļavas tekstūru izjust ar basām pēdām. Noteikti varat parunāt, kādas ir sajūtas, kad dažādie zāles stiebri noslīd gar pēdām. 

Ja mājās ir palielināmais stikls, ņemiet to līdzi, lai rāmi papētītu kukaiņus, kas dodas savās gaitās. Papētiet ziedu krāsas un ziedu formas. 

Dodoties uz pļavu, paņemiet līdzi pledu, ko noklāt uz zemes. Apgulieties un mēģiniet saklausīt vēja šalkoņu zāles stiebros. Mēģiniet aprakstīt sajūtas un galvenais - izbaudīt mirkli!

Foto avots: Shutterstock.com

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »