Kamēr vasara nav beigusies, dodamies ekspedīcijā uz pļavu!

Kamēr vasara vēl ir pilnā plaukumā, dodamies mierpilnā ekspedīcijā uz pļavu, lai sadzirdētu, saredzētu, sataustītu un sajustu!

Lai gājiens būtu veiksmīgs, ieplānojiet vismaz stundu, ko pavadīt pļavā. Ja diena nav pārāk silta, uzvelciet jaciņu ar garām rokām, zeķes. Varbūt pat gumijas zābaciņus, taču patīkami būs pļavas tekstūru izjust ar basām pēdām. Noteikti varat parunāt, kādas ir sajūtas, kad dažādie zāles stiebri noslīd gar pēdām. 

Ja mājās ir palielināmais stikls, ņemiet to līdzi, lai rāmi papētītu kukaiņus, kas dodas savās gaitās. Papētiet ziedu krāsas un ziedu formas. 

Dodoties uz pļavu, paņemiet līdzi pledu, ko noklāt uz zemes. Apgulieties un mēģiniet saklausīt vēja šalkoņu zāles stiebros. Mēģiniet aprakstīt sajūtas un galvenais - izbaudīt mirkli!

Foto avots: Shutterstock.com

Televīzijas vakars draugu lokā

“Seriālu “Troņu spēles” vienmēr skatos kopā ar vienu no saviem labākajiem draugiem,” savā pieredzē dalās grāmatas "Mazā hygge grāmata" autors Meiks Vikings. Lasīt tālāk »

Greznojam ābolus!

Ierasts, ka ar cukura glazūrām greznojam piparkūkas, taču glazūras var izmantot arī augļu dekorēšanā.  Lasīt tālāk »

Izšūšanas darbiņš pirkstu veiklībai un mājīgumam

Uzdariniet paši ko līdzīgu - uz spilvendrānas izšūts jauks novēlējums priecēs mājinieku vai ciemiņu sirdis! Ja izšūsiet konkrētu vārdu, spilvendrāna būs jauka dāvana mīļam cilvēkam.  Lasīt tālāk »

Rūpēm par latviešu valodu - lietotne "Valodas draugs"

Valsts valodas centra izstrādāta mobilā lietotne "Valodas draugs", kas nu ir pieejama iedzīvotājiem, lai iesaistītos Valsts valodas centra darbībā. Lasīt tālāk »

Steidzam būvēt sniegavīrus!

Šogad Latvijā ir maz vietu, kur sniega sega būtu noturīga. Šodien sniegs ir pārklājis zemi, taču, šķiet, ka pamazām kūst. Ko tas nozīmē? Aujam kājas, velkam cimdus un dodamies velt sniegavīrus! Lasīt tālāk »