Kamēr vasara nav beigusies, dodamies ekspedīcijā uz pļavu!

Publicēts: 21.08.2017 13:05

Kamēr vasara vēl ir pilnā plaukumā, dodamies mierpilnā ekspedīcijā uz pļavu, lai sadzirdētu, saredzētu, sataustītu un sajustu!

Lai gājiens būtu veiksmīgs, ieplānojiet vismaz stundu, ko pavadīt pļavā. Ja diena nav pārāk silta, uzvelciet jaciņu ar garām rokām, zeķes. Varbūt pat gumijas zābaciņus, taču patīkami būs pļavas tekstūru izjust ar basām pēdām. Noteikti varat parunāt, kādas ir sajūtas, kad dažādie zāles stiebri noslīd gar pēdām. 

Ja mājās ir palielināmais stikls, ņemiet to līdzi, lai rāmi papētītu kukaiņus, kas dodas savās gaitās. Papētiet ziedu krāsas un ziedu formas. 

Dodoties uz pļavu, paņemiet līdzi pledu, ko noklāt uz zemes. Apgulieties un mēģiniet saklausīt vēja šalkoņu zāles stiebros. Mēģiniet aprakstīt sajūtas un galvenais - izbaudīt mirkli!

Foto avots: Shutterstock.com

Bērni arī Tavā darbā. Kā organizēt dienu bērniem "Darbā bērni"

Lai veicinātu ģimenei draudzīgas darba kultūras attīstību Latvijā, kā arī palīdzētu uzņēmumiem sekmēt savu darbinieku lojalitāti, arī šogad tiek īstenota iniciatīva “Darbā bērni”. Lasīt tālāk »

Ģimenes recepšu grāmatai: saldējuma zemeņu kokteilis

Karstā dienā gatavojam visai ģimenei saldējuma kokteili! Lasīt tālāk »

Ikvakara ģimenes futbola mačs

Ja ziemas vakarā dažkārt grūti saņemties, lai izietu ārā, tad vasara smaržas un gaisma ir ļoti aicinošas. Ir vērts izmantot laiku, lai dotos visi kopā ārā un izspēlētu vienu futbola maču. Lasīt tālāk »

Izvizinām bērnus ar ķerru!

Kādā pauzē starp dārza darbiem, atrodam laiku izvizināt bērnus ar ķerru!  Lasīt tālāk »

Pinam pieneņu vainadziņu!

Pļavas pārņēmis neticami skaistais dzeltenums - sākušas ziedēt pienenes!  Lasīt tālāk »