Kamēr vasara nav beigusies, dodamies ekspedīcijā uz pļavu!

Kamēr vasara vēl ir pilnā plaukumā, dodamies mierpilnā ekspedīcijā uz pļavu, lai sadzirdētu, saredzētu, sataustītu un sajustu!

Lai gājiens būtu veiksmīgs, ieplānojiet vismaz stundu, ko pavadīt pļavā. Ja diena nav pārāk silta, uzvelciet jaciņu ar garām rokām, zeķes. Varbūt pat gumijas zābaciņus, taču patīkami būs pļavas tekstūru izjust ar basām pēdām. Noteikti varat parunāt, kādas ir sajūtas, kad dažādie zāles stiebri noslīd gar pēdām. 

Ja mājās ir palielināmais stikls, ņemiet to līdzi, lai rāmi papētītu kukaiņus, kas dodas savās gaitās. Papētiet ziedu krāsas un ziedu formas. 

Dodoties uz pļavu, paņemiet līdzi pledu, ko noklāt uz zemes. Apgulieties un mēģiniet saklausīt vēja šalkoņu zāles stiebros. Mēģiniet aprakstīt sajūtas un galvenais - izbaudīt mirkli!

Foto avots: Shutterstock.com

Saldējuma kociņi - pamats jautriem dzīvnieciņiem

Ja esat iecienījuši saldējumus uz kociņa, kociņus neizmetiet, bet iekrājiet, jo noderēs radošajās nodarbēs! Lasīt tālāk »

Kopīgi salabo ģimenes bibliotēku

Septembris ir īstais laiks, lai ne tikai skolēni savākotu un sakārtotu mācību grāmatas, bet visa ģimene kopā izskatītu mājas bibliotēku un salabotu tās grāmatas, kurām tas nepieciešams. Lasīt tālāk »

Izgatavo rotaļu lelli lomu spēlēm

Pavadi ar savu mazo jautru vakaru - kopā uzšujat filca lelli un spēlējaties lomu spēlēs. Piedāvājam izgatavot rotaļu raganiņu.  Lasīt tālāk »

Jaunums! Slaima pagatavošana paša spēkiem

Šobrīd strauju popularitāti bērnu vidū ir ieguvis "Slaims". Elastīga masa ar kuru var jautri rotaļāties, veidojot dažādas figūras. Interesanta nodarbe visa vakara garumā! Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgumu pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »