Grāmatzīmes - jaunajām mācību grāmatām!

Publicēts: 31.08.2017 10:15

Jauna skolas gada priekšvakars. Kleitas un bikses jau izgludinātas. Puķu pušķi sasieti. Vēl paliek dažas stundas, ko pavadīt mierīgās nodarbēs, lai noskaņotos skolas sākumam.

Mierīga nodarbe ir grāmatzīmju gatavošana. Procesā varat izmantot pērnā gada darinājumus - zīmējumus, aplicējumus, tamborējumus. Tos var uzlīmēt uz cietāka kartona. 

Grāmatzīmes var veidot arī no auklām, ko sapin dažādos rakstos. 

Vēl kāda ideja. Ja ģimenē ir kāds adītājs vai tamborētājs, var izveidot mazas dzijas puķītes, sirsniņas, tauriņus, aplīšus. Tos piestiprina pie saspraudītes, ko var izmantot lapu atzīmēšanai. 

Ja arī vecāki ir studenti, bērni var veidot grāmatzīmes mammai un tētim, bet vecāki - bērniem. 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »