Grāmatzīmes - jaunajām mācību grāmatām!

Publicēts: 31.08.2017 10:15

Jauna skolas gada priekšvakars. Kleitas un bikses jau izgludinātas. Puķu pušķi sasieti. Vēl paliek dažas stundas, ko pavadīt mierīgās nodarbēs, lai noskaņotos skolas sākumam.

Mierīga nodarbe ir grāmatzīmju gatavošana. Procesā varat izmantot pērnā gada darinājumus - zīmējumus, aplicējumus, tamborējumus. Tos var uzlīmēt uz cietāka kartona. 

Grāmatzīmes var veidot arī no auklām, ko sapin dažādos rakstos. 

Vēl kāda ideja. Ja ģimenē ir kāds adītājs vai tamborētājs, var izveidot mazas dzijas puķītes, sirsniņas, tauriņus, aplīšus. Tos piestiprina pie saspraudītes, ko var izmantot lapu atzīmēšanai. 

Ja arī vecāki ir studenti, bērni var veidot grāmatzīmes mammai un tētim, bet vecāki - bērniem. 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Uztaisi pārsteiguma zīmītes bērniem

Šādas zīmītes vecāki var ielikt bērnam līdzi uz skolu vai bērnudārzu. Zīmītē vecāki ieraksta novēlējumu dienai, joku, pamācību vai uzzīmē zīmējumu, kas bērnu iepriecinātu.       Lasīt tālāk »

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »